ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Aralık 2012 Salı 11:43

Pinto gidecek mi?


Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı, golcü oyuncu Sebastian Pinto'nun performansından memnun olmadıklarını söyledi.

Bölükbaşı, yerel bir televizyonda yer alan açıklamalarında, Pinto'nun sakatlığı sebebiyle bir süre takımdan ayrı kaldığını ve istenilen performansı sergileyemediğini dile getirdi.

Bölükbaşı, şunları ifade etti: "Pinto'da bize göre sorun yok. 3 hafta sakatlığı vardı. Pinto, hırslı bir oyuncu. Golleri atamamasından kaynaklanan bir sıkıntısı var. Bu da gol atınca çözülecektir. Pinto'nun performansından memnun değiliz. Sakatlığı geçmiş olabilir ama moral olarak kendini hazır hissetmeyebilir."

Recep Bölükbaşı, yeşil-beyazlı taraftarların bu sezon maçlara ilgi göstermemesini de Twente yenilgisine bağladı. Bölükbaşı, "Şike sürecini, kış ayı içerisinde bulunmamızı, yayıncı kuruluşun fiyatları ucuz tutmasını taraftarların maçlara gelmeme nedeni olarak söyleyebiliriz. Tabi en büyük nedenlerden birisi de Twente maçındaki hayal kırıklığıdır. Taraftarımıza hak veriyoruz. Her şey başarıyla orantılıdır. Zirveden kopmuş değiliz. Zirve takımıyız. Karamsarlığa gerek yok. Yönetim olarak inanıyoruz. Camianın inanmasını istiyoruz. İkinci yarı farklı olacak." deyi konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER