ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 15:27

Özyer'den Cenk Akyol açıklaması

Özyerden Cenk Akyol açıklaması

Galatasaray Kulübü Basketbol Şube Koordinatörü Özyer, "Hem yöneticilerin hem de A Milli Takım Başantrenörünün Cenk Akyol'un milli takım kadrosundan çıkarılması konusunda halen savunma yapmaları


Galatasaray Kulübü  Basketbol Şube Koordinatörü Murat  Özyer, Türkiye Basketbol Federasyonu yöneticileri ile A Milli Basketbol Takımı  Başantrenörü Bogdan Tanjevic'in oyuncuları Cenk Akyol ile ilgili  değerlendirmeleri hakkında açıklamalarda bulundu. 
 
Özyer, yaptığı yazılı açıklamada, A Milli Takım'ın Avrupa Şampiyonası  aday kadrosuna alınmayan Cenk Akyol'un Galatasaray Liv Hospital'ın değerli bir  oyuncusu olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı: "16 Mayıs-15 Haziran-10 Temmuz  ekseninden çok uzun bir süre geçmesine  rağmen hem yöneticilerin hem de A Milli Takım başantrenörünün Galatasaray Liv  Hospital basketbol takımımızın oyuncusu Cenk Akyol'un milli takım kadrosundan  çıkarılması konusunda halen savunma yapmaları kamuoyunun bu konudaki algısını ve şüphelerini doğruluyor. Cenk Akyol, Galatasaray Liv Hospital'ın değerli bir  oyuncusudur. Bu gerçek malum demeçlerle değiştirilemez .Türk halkının Avrupa  Şampiyonası'nda '24 ayar altın' madalyayı beklediğini A Milli Takım'ın tüm  unsurları bilmeli, dikkat ve yoğunluklarını bu yöne kaydırmalı diye düşünüyorum.  A Milli Takım Başantrenörümüze sağlıklı günler, A Milli Takımımıza başarılar  diliyorum." 
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER