ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Mart 2013 Salı 15:10

Ozan İpek'in yolu açık olsun!

Ozan İpekin yolu açık olsun!

Mersin İdman Yurdu Kulübü Başkanı Kahramanlı: ”Ozan İpek’in takıma dönmesinin imkanı da, anlamı da yok. Yolu açık olsun”


Mersin İdman Yurdu Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı, kadro dışı bırakılan Ozan İpek’in takıma katılmasının mümkün olmadığını bildirdi. Kahramanlı, devre arasında Bursaspor’dan kiralanan Ozan İpek’in eski takımına döneceği yönündeki iddialarla ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, İpek’in bazı alışkanlıklarını bırakmadığı sürece hiç bir kulüpte verimli olamayacağını söyledi.

İpek’in takımda kadro dışı kalmaya devam edeceğini ifade eden Kahramanlı, şöyle konuştu: ”Ozan İpek’in bu saatten sonra takıma dönmesinin imkanı da, anlamı da yok. Yolu açık olsun. Sezon sonuna kadar Mersin’de kalacak. Yarın itibariyle Mersin’de başlayacak idmanlara katılması gerekiyor. Bununla ilgili tebliği yaptık. Gelir veya gelmez onun bileceği iş. Ama sezon sonuna kadar bizimle sözleşmesi sürüyor.” 

YUVASINA DÖNECEK!

Bursaspor Basın Sözcüsü Selçuk Eren, kiralık olarak forma giydiği Mersin İdmanyurdu’nda kadro dışı bırakılan Ozan İpek’in 1 Haziran’da yeşil-beyazlı kulübe döneceğini söyledi. Eren, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tecrübeli sol kanat oyuncusunun kadro dışı kalmasının, Mersin İdmanyurdu’nun iç meselesi olduğunu, kulüp olarak bu konuda yorum yapmayacaklarını kaydetti.

Ozan’ın 31 Mayıs’a kadar Mersin İdmanyurdu ile kiralık sözleşmesinin bulunduğunu anımsatan Eren, ”Ozan, 1 Haziran’da yuvasına dönecek. Teknik heyet ve yönetimin vereceği karar doğrultusunda yoluna devam edecek” diye konuştu.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER