ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2013 Perşembe 12:46

'Öyle birini alacağım ki' dediği Robinho mu?

Öyle birini alacağım ki dediği Robinho mu?

Aziz Yıldırım, transferle ilgili olarak Aykut Kocaman’a “Çok yararlanacağın ve direkt oynatacağın bir futbolcu alacağım” dedi. Bu ismin Robinho olduğu iddia edildi.


Fenerbahçe’de transfer çalışmaları sessiz ve derinden giderken, başkan Aziz Yıldırım da Aykut Kocaman ile sürekli fikir alışverişinde bulunuyor.

İşte bununla ilgili olarak da Antalya kampı öncesinde Kocaman ile bir görüşme yapan başkan Yıldırım’ın, “Öyle bir dünya yıldızı alacağım ki sen bile şaşıracaksın. Çok yararlanacağın ve direkt oynatacağın bir oyuncu olacak” dediği öğrenildi.

Aykut Kocaman’a bile adını vermediği sürpriz bir isim için Aziz Yıldırım’ın bizzat kendisinin görüşmeleri yürüttüğü öğrenildi. Bu isimlerin Athletic Bilbao’dan Llorente veya Milan’dan Robinho olabileceği konuşuluyor.

ZİEGLER’DE KİRALIK SIKINTISI

Görüşmede Aykut Kocaman, Yıldırım’a diğer transferler konusunda düşüncelerini de iletti. Zirvede, savunmaya yapılacak olan takviye ön plana çıktı. Bunun için de Kocaman’ın başkan Yıldırım’a, “Takımda Yobo, Egemen, Serdar, Bekir gibi milli oyuncular var. Eğer bu isimlerden daha iyisini alacaksak transfer yapalım. Aksi bir durum oluşuyorsa hiç gerek yok” dediği öğrenildi.

Bu arada Kocaman’ın Nobre konusunda ısrarcı olduğu öğrendi. Öte yandan her konuda anlaşma sağlanan Reto Ziegler konusunda sıkıntı yaşanıyor. İsviçreli yıldızın kulübü Juventus, Ziegler’in kiralık olarak Fenerbahçe’ye gitmesine izin vermeyince görüşmeler tıkandı.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER