ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Mart 2013 Salı 11:37

Ovacık Güzel Sanatlar Lisesi birinci oldu


Karabük’ün Ovacık ilçesi Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Erkek ve Kız takımları, 2013 Okullar Arası Spor Müsabakaları futsal branşında il birincisi oldu.

2013 Mart ayı içerisinde gerçekleşen genç erkekler ve genç kızlar futsal müsabakaları sonuçlandı. Karabük il merkezi ve ilçelerinden 25 takımın mücadele ettiği genç erkekler futsal müsabakalarında şampiyonluğu Ovacık Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Futsal Takımı kazandı. Şampiyon olan Ovacık Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Futsal takımı 14-17 Nisan 2013 tarihleri arasında Düzce'de düzenlenecek olan grup müsabakalarında Karabük'ü temsil edecek.

Yine aynı tarihler arasında gerçekleştirilen ve 6 takımın mücadele ettiği genç kızlar futsal müsabakalarında il birincisi Ovacık Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Kız Futsal Takımı oldu. Geçen yıl futsal genç kızlar branşında Türkiye Şampiyonu olan Kız Futsal Takımı grup müsabakalarına katılmadan, Türkiye yarı finallerinde Karabük'ü temsil edecek. Ovacık Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Kız Futsal Takımı geçen yıl Türkiye Şampiyonu olduğu için il kontenjanı ikiye çıkartılmıştı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER