ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2013 Perşembe 14:36

Otyakmaz: Tek söz sahibi Carlos

Otyakmaz: Tek söz sahibi Carlos

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, "Transferlerde tek söz sahibi Carlos" dedi.


Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, transferler konusunda tek söz sahibinin teknik direktör Roberto Carlos olduğunu belirtti.

Mecnun Otyakmaz, Roberto Carlos'un teknik direktör olarak Sivasspor'a gelmesinin ardından Sivasspor'a olan ilgi ve alakanın bir anda tavan yaptığını söyleyerek, "Tabi ki buna bağlı olarak yönetimden ve takımdan beklentilerde yükseldi. Basında çıkan Alex, Lugano, Deivid gibi futbolcuların gündemlerinde olmadığını söyleyen Otyakmaz, "Transfer çalışmalarında tek söz sahibi teknik direktörümüz Roberto Carlos'dur. Şu anda teknik direktörümüz yurt dışında çok titiz bir çalışma yapıyor. Takımını başarıya taşıyacak isimleri belirliyor. Daha sonra bu isimleri yönetime verecek. Bizde bu isimleri takımımıza dahil etmek için görüşme başlatacağız. Yalnız şunu net olarak söylemek isterim ki transfer görüşmeleri içerisinde basına adı geçenlerden hiç bir tanesi yok. Biz takımımızın bütçesine göre transferler yapacağız. Anlaşma olduğu taktirde bunu kamuoyu ile paylaşırız. Taraftarlarımızın transfer konusunda içleri rahat olsun bize güvensinler." dedi.

Sözleşmesi sona eren futbolcular konusuna da değinen Otyakmaz, "Sözleşmesi biten bir çok futbolcumuz ile henüz görüşme yapmadık. Teknik direktörümüz Carlos geçen yıl Sivasspor'un oynadığı karşılaşmanın kasetlerini istedi. Bunları izledikten sonra bir karar verecek." diye konuştu.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER