ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL2°C
Yoğun Kar Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ocak 2013 Çarşamba 13:23

Orman'ın zeytin dalına taraftar mesafeli

Ormanın zeytin dalına taraftar mesafeli

Bursaspor taraftar temsilcileri, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın iki kulüp taraftarları arasındaki husumeti bitirmek amacıyla uzattığı zeytin dalına şüpheyle yaklaşıyor.


Fikret Orman'ın önümüzdeki hafta Bursa'da katılacağı panel öncesi bir araya gelen yeşil-beyazlı kulübün taraftar temsilcileri, düşüncelerini açıkladı. Türkiye Futbol Adamları Derneği Bursa Şubesi'nin BUSKİ Tenis Kortları Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirdiği toplantıya Bursaspor taraftar dernekleri ve tribün liderleri katıldı.

Türkiye Futbol Adamları Derneği Bursa Şube Başkanı Adem Vural, panele katılacak Fikret Orman'ın samimi şekilde iki kulüp arasındaki husumeti bitirmek istediğini söyledi. Beşiktaş tarafından bir zeytin dalı uzatıldığını belirten Vural, taraftar temsilcilerinin bu konudaki görüşlerini almak istediklerini dile getirdi.

Teksas Tribün Lideri Selim Kurtulan, Beşiktaş taraftarları ile dost olmalarının mümkün olmadığını ifade etti. Beşiktaş maçları nedeniyle cezaevlerine girdiklerini hatırlatan Kurtulan, bundan daha önemlisinin ise Bursaspor'un küme düşmesinde Beşiktaş'ın tutumu olduğunu kaydetti. Selim Kurtulan, Fikret Orman'ın Bursa'da panele katılmasına ise karşı olmadıklarını belirtti.

Teksas Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Güzelsöz ise konuyu taraftarlarla görüşerek karar vereceklerini belirterek, "Fikret Orman'ın Bursa'ya gelmesinde bir sakınca görmüyorum. Gelip istediği gibi panel yapabilir. Ama zeytin dalı filan, federasyonun işin içine karışması konularına şüpheyle yaklaşıyoruz. Bir işe çok kişi karıştı mı olmaz" diye konuştu.

Diğer taraftar temsilcileri de Fikret Orman'ın panele katılmasına karşı olmadıklarını ancak aradaki husumetin bitirilemeyeceğini ifade ettiler. Fikret Orman'ın taraftarların direkt muhatabı olmadığını belirten tribün liderleri, Beşiktaş taraftarlarının bu konuda ne düşündüğünün de netlik kazanması gerektiğini dile getirdiler.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER