ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 14:58

Orman'dan, Beşiktaş Belediye Başkanı Ünal'a ziyaret

Ormandan, Beşiktaş Belediye Başkanı Ünala ziyaret

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman: "Stat yıkımında yavaş gidiyoruz, hızlanmamız lazım"


Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş  Belediye Başkanı İsmail Ünal'ı ziyaret etti. 
 
Beşiktaş Belediyesi'ndeki ziyarette Orman'ın yanı sıra, kulüp yönetim  kurulu üyeleri Ahmet Ürkmezgil, Yalçın Kaya Yılmaz, Melih Sami Esen ve Hakan  Özköse yer aldı. 
 
Ziyaretle ilgili BJK TV'ye açıklamada bulunan Orman, Ünal'ı uzun  zamandır tanıdığını ve geçmişte Beşiktaş Kulübü'nde beraber yöneticilik  yaptıklarını belirterek, şunları kaydetti: 
 
"Sayın Belediye Başkanımız İsmail Ünal bizim ağabeyimizdir. Geçen  dönemde kulübümüze özellikle İnönü Stadı'nın izinleriyle alakalı çok yardımları  oldu. Seçim sürecinde bunun için ziyaret ve teşekkür edememiştik. Şimdi yeni  yönetim kurulundan arkadaşlarımızla beraber bize verdiği destekten dolayı,  camiamıza verdiği destekten dolayı teşekkür etmek istedik." 
 
Stat çalışmaları 
 
Fikret Orman, yeniden yapılacak olan BJK İnönü Stadı'nın yıkımında  yavaş ilerlendiğini dile getirerek, "Stat yıkımında yavaş gidiyoruz, hızlanmamız  lazım. Cuma günü son bir konserimiz var. Bu konserden sonra daha da hızlanacağız.  Bir sene içinde stadı bitirmek gibi çok iddialı bir hedefimiz var. O hedefe  ulaşabilmemiz için çok hızlı çalışmamız lazım. Beşiktaş düşmanları çok, olmayan  şeylerden bir şeyler yaratmaya çalışıyorlar" ifadelerini kullandı. 
 
Orman, ziyarette Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'a BJK İnönü  Stadı nostalji forması hediye etti. 
 
  
 
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER