ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2013 Cuma 00:06

Orman'dan Adalı'ya Eto'o çıkışı!

Ormandan Adalıya Etoo çıkışı!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, seçimler öncesi katıldığı canlı yayında kendisi gibi bir diğer başkan adayı Serdal Adalı'nın Eto'o iddiasına yaptığı çıkışla gündeme geldi.


İşte Orman'ın katıldığı canlı yayında yaptığı o açıklama:

"KAMUOYUNU YANLIŞ YÖNLENDİRMEK..."

"Bir şey duydum Serdal Bey'den Eto'o konusuyla ilgili. Senede 20 milyon euro alan bir oyuncuyla görüşüyoruz demek şu aşamada kamuoyunu yanlış yönlendirmekten başka bir şey olmaz. Ronaldinho konusunda da şöyle bir şey söyledik, bizim şartlarımıza uyarsa dedik, o bize uyarsa anlamında. Şimdi bir şey söylerken de gerçekçi olmak gerekiyor."

"SPOR TARİHİNİN EN BÜYÜK ANLAŞMALARINDAN BİRİ"

"Vodafone ile 6 aydır görüşüyoruz. Yeni bir şey değil. Biz bu görüşmeleri yaparken Serdal Adalı bey aday bile değildi. Bir eğlence merkezi olarak tasarlıyoruz. Çeşitli etkinliklerin yapılacağı. Türk spor tarihinin en kapsamlı ve en büyük anlaşmalarından biri olacak. Tam olarak 15 Temmuz'dan sonra resmi imzaları atacağız."

STADIN TAM BİTİŞ TARİHİ...

"2015'in Eylül ya da Ekim ayı gibi yeni stadımızda oynamayı umuyoruz. 1 yılda bitemeyeceği söyleniyor, biz de 12 ay da biteceğini söylemedik. 15 ay olarak planlıyoruz stadın inşaat süresini."

"ALMEIDA VE HILBERT KALACAK MI?"

"Hilbert ile aramda bir selamlaşma bile olmamıştır. Sadece onunla değil bir çok oyuncuyla prensip gereği bu samimiyeti kurmadım. Avrupa'nın önemli bir kulübünde oynadığının farkına varmalı herkes. Dünyanın her yerinde tanınan bir kulüptür burası.

Almeida gelince konuşacağız. Devam etmek istiyorsa sözleşme uzatacağız. 1 yıl daha sözleşmesi var bizimle. Kabul etmezse de gidecek. Benim şahsi olarak rahatsızlıklarım var Almeida ile ilgili. Sürekli kas rahatsızlıkları yaşıyor. Bunun bir çok sebebi var tabii ki. Almeida kalsa da kalmasa da bir forvet almayı düşünüyoruz. Bunun dışında Kaleci, stoper, sol bek, ön libero, sağ ve sol beke transfer düşünüyoruz."

 (sporx)

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER