ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mayıs 2013 Pazar 11:53

Orman: "Cesareti olan varsa başkan adayı olarak çıkabilir"


Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, cesareti olanın Beşiktaş’a başkan adayı olarak ortaya çıkabileceğini söyledi.

        Beşiktaş Kulübü Olağanüstü Tüzük Değişikliği Genel Kurul Toplantısı, BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başladı. Toplantıya, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yönetim kurulu üyeleri ve kongre üyeleri katıldı. Son günlerde Başkan Orman ile sorunlar yaşayan yönetim kurulu üyesi Levent Erdoğan başka bir yere oturdu.

        Açılış konuşması yapan Fikret Orman, genel kurul üyelerinin mutlak hakimi olduğu bir tüzük değişikliği yapmak istediklerini vurguladı. Fikret Orman, “Burada bulunan kulübümüzün gerçek sahiplerine hoş geldiniz diyorum. Burada bulunma sebebimiz; 2004 senesinde bugünkü divan başkanlığınca kurulan tüzük değiştirme çalışmaları devamında buradayız. Normalde bizim en rahat çalışacağımız tüzük bu tüzük olmasına rağmen, Beşiktaş’ı çağa uygun ve genel kurulun mutlak hakim olan bir yapıya kavuşmasını amaç güttüğümüz için tüzük değişikliğine gidiyoruz.” dedi.

        Başkan Fikret Orman, 'Beşiktaş’ta kendi başkanlık süresini uzatmak ve karşısına rakip çıkmaması için tüzük değişikliğine gidiyor' iddialarına da cevap verdi. Orman, “Cesareti olan var ise Beşiktaş’a başkan adayı olarak ortaya çıkabilir. Bu genel kurul için normal bir durumdur ve bizim açımızdan bir sıkıntı olmaz.” diye konuştu.

        Tüzük değişikliği toplantısı devam ediyor.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER