ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ocak 2013 Salı 15:59

Orduspor'dan hakem İlker Meral'e tepki

Orduspordan hakem İlker Merale tepki


Orduspor Basın Sözcüsü Levent Yıldırım, takımının Eskişehirspor karşısında çok iyi mücadele ettiğini, ancak hakemin verdiği ikinci penaltıdan sonra oyunun kaderinin değiştiğini öne sürdü. Forvet oyuncuları Hasan Kabze, David Barral, Bogdan Stancu'nun da bu maçta forma giyemediğini hatırlatan Levent Yıldırım, daha sonra şunları söyledi:

"ÇOK ŞANSSIZDIK"

"Mücadeleci bir oyun ortaya koyduk. Hakemin maalesef çok erken bir kırmızı kart vermesiyle oyuncumuzun dışarıda kalmış olması, oyun düzenimizi bozdu. Bu hafta sakatlarımız ve cezalı oyuncularımız çok fazlaydı. Gerçekten çok şansızdık. Kalecimiz Fornezzi'yi de kutlamak lazım. Çünkü hem penaltıyı kurtardı, hem maç içinde de gerçekten çok güzel mücadele etti. Bu mücadelenin karşılığında en az bir puan olması gerekirdi. Bunu hak ediyorduk ama maalesef 87'inci dakikadaki penaltıyla bu şansımızı kaybettik."

Üç oyuncu transfer ederek takımlarını güçlendirdiklerini belirten Levet Yıldırım, "Önümüzdeki hafta, iyi bir mücadeleyle daha iyi olacağız. Lig uzun bir maraton. Bu maratonda biz elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz" dedi.

 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER