ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Kasım 2013 Cumartesi 22:08

Orduspor'a maddi destek çağrısı


Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, PTT 1. Lig takımlarından Orduspor'a maddi destek olmaya çağırdı.
Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, Orduspor'un yeniden Süper Lig'e dönmesi için birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulduğunu belirtti.
Bütün kesimlere Orduspor'a maddi destek vermek için çağrıda bulunan Şahin, şunları kaydetti:
"Orduspor, Ordu şehrinin takımıdır, en büyük markasıdır. Ordusporumuzun tekrar hakettiği yer olan Süper Lig'e dönmesi için Ordu Valimize, belediye başkanımıza, siyasetçilerimize, Ordu Ticaret ve Sanayi Odasına, Ordu Ticaret Borsasına, Ordu Ziraat Odasına, ORDUSİAD, ORİŞAD, ORİGAD ve diğer tüm sivil toplum kuruluşlarımıza, derneklerimize, muhtarlarımıza, güzide basınımıza ve taraftarlarımıza, kısaca hepimize önemli görevler düşüyor. Sayın Valimizin öncülüğünde Orduspor'a destek için yapmayı planladığımız kampanyaya, OTSO Başkanı olarak tüm kesimleri destek vermeye davet ediyorum."
Şahin'in açıklamasınının devamanda şunlar kaydedildi:
"Unutulmamalıdır ki Orduspor bu şehrin takımıdır. Ordusporumuzun bu zorlu günleri atlatarak yeniden Süper Lig'e dönmesi için bin kişiden bin lira, 500 kişiden 2 bin 500 lira, 250 kişiden beş bin lira, 100 kişiden de 10 bin lira toplamayı hedeflediğimiz Orduspor'a destek kampanyasını en kısa zamanda başlatmak istiyoruz. Ayrıca eski başkanların, eski yöneticilerin de bu kampanyaya destek vermelerini bekliyoruz. Kampanya kapsamında sivil toplum kuruluşlarımız mevcut üyelerinden toplayacakları parayı valiliğimize teslim edecek ve destek amaçlı toplanan paralar yine valilik aracılığı ile Orduspor Kulübü'ne verilecektir. Bu anlamlı kampanyaya 19 ilçemizde ki değerlerimizi de destek vermeye davet ediyorum. Ordulu siyasilerimizin, sayın valimizin, belediye başkanımızın, oda başkanlarımızın bu kampanyaya gerekli duyarlılığı göstereceğine ve gerekli adımların hep birlikte atılacağına inanıyorum. Hepimiz üzerimize düşeni yaparsak, Ordusporumuz Süper Lig'e geri dönecektir."
-İlk destek Şahin'den
Öte yandan Orduspor Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada, OTSO Başkanı Servet Şahin'in Orduspor'a 10 bin lira destekte bulunduğu belirtilerek şu bilgilere yer verildi:
"Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, 10 bin lira vererek Orduspor'a destek kampanyasının başlangıcını yapmıştır. Sayın Şahin'e başlatmış olduğu destek kampanyasından ve yapmış olduğu katkıdan dolayı teşekkür ediyor, başlatılan bu kampanyaya tüm değerlerimizin gerekli duyarlılığı göstereceğini ümit ediyoruz. Orduspor Kulübü olarak, kampanyaya destek olan herkesi, yapılan destek bilgilerini kulübümüzün tüm yayın organları aracılığıyla kamuoyu ile paylaşacağımızı belirtmek isteriz."


 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER