ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Aralık 2012 Cumartesi 15:51

Orduspor telafi peşinde

Orduspor telafi peşinde

Mor-beyazlı kulübün basın sözcüsü Levent Yıldırım, ilk yarıdaki eksiklikleri gidererek, ikinci yarıda daha başarılı olmak için çalıştıklarını söyledi.


Basın sözcüsü Yıldırım, Orduspor'un Antalya kampı öncesindeki transfer görüşmelerinin halen devam ettiğini, Teknik Direktör Hector Cuper'in isteği doğrultusunda 5 Ocak itibariyle transferlere başlayacaklarını bildirdi. Yıldırım, ikinci yarıda yapacakları transferlerle ilk yarıdaki kayıpların telafi edilebileceğini anlattı. Gönderilecek ve transfer edilecek futbolcularla ilgili başkan ve transfer komitesinin çalıştığını ifade eden Yıldırım, ikinci yarıda taraftara da büyük iş düştüğünü söyledi. Yıldırım, şöyle dedi: "Orduspor iyi bir takım. Hocamız; iyi bir hoca. Biz de yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz.

Tüm taraftarımızı ikinci yarı stadı dolduracak şekilde bekliyoruz. Eksiklerimizi gidermek ve ikinci yarıda çok daha iyi bir Orduspor'u izlettirme gayreti içerisinde, düşüncesindeyiz. Bunun için herkesin desteğine ihtiyaç var. Orduspor taraftarı da bizi yalnız bırakmayacaktır. Bütün takımlar kendilerine göre, eksiklerini giderecek. Orduspor olarak kesinlikle hedefimizden sapmadan yolumuza devam etmek istiyoruz. Puan farklarına bakılırsa Türkiye'de çok kaliteli bir lig olduğu görülüyor. O yüzden hiç kaybedilmiş bir şey yok. Her şey telafi edilebilir. Bütün önlemleri alıp izlediğimiz ilk yarının daha güçlüsünü ikinci yarıda izleyeceğiz."

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER