ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Şubat 2014 Cuma 16:06

Orduspor taraftardan destek bekliyor


PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor'da kulüp basın sözcüsü Adem Türkmen, "İç saha maçlarımızda artık taraftar fonksiyonunun devreye girmesi gerekiyor" dedi.
Türkmen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yarın sahalarında Kahramanmaraşspor ile çok zorlu bir maça çıkacaklarını söyledi.
Herkesin kolay gözüyle baktığı maçların zorluk derecesinin her zaman daha fazla olduğunu ifade eden Türkmen, şöyle konuştu:
"O bakımdan yarın sahamızda Kahramanmaraşspor ile çok zorlu ve sıkı bir maç oynayacağız. Teknik kadro ve oyuncu arkadaşlar hafta boyunca rakibe saygı duyarak çalışmalarını sürdürdü. İnşallah dışarıdan kolay gözüken ama bizim için çok zor geçecek bu maçı kazanarak hedefe bir adım daha yaklaşacağız."
- "Süper Lig için mücadele eden bir takım var ortada"
Türkmen, hedefe yürüdükleri yolda her maçın artık zor geçeceğine dikkati çekerek, "İç saha maçlarımızda artık taraftar fonksiyonunun devreye girmesi gerekiyor. Süper Lig için bu kadar mücadele eden bir takım var ortada. Manevi güç olarak taraftarlarımızı 19 Eylül Stadyumunda yanımızda görmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER