ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Aralık 2012 Perşembe 09:50

Orduspor büyük oynuyor

Orduspor büyük oynuyor

Süper Lig'e flaş bir başlangıç yaptıktan sonra düşüşe geçen ve ilk yarının son haftalarında kâbus yaşayan Orduspor'da transfer harekatı başladı


Kurt teknik adam Hector Cuper’in raporu doğrultusunda düğmeye basan başkan Nedim Türkmen’in belirlenen isimlere kancayı taktığı öğrenildi. Türkmen, Orduspor’da bazı mevkilerde sıkıntı çektiklerini, bu nedenle ikinci yarıda nokta transferler yapmak istediklerini belirtti.

Özellikle gol yollarında sıkıntı yaşayan Karadeniz ekibinin Fenerbahçe’de forma şansı bulamayan Semih Şentürk’ü kadrosuna katmak istediği kaydedildi. “Semih, Ordu’ya gelmek isterse kapımız açık olacak” diyen Türkmen, bir diğer Fenerbahçeli oyuncu Serdar Kesimal için de, “Bizim istediğimiz oyuncular arasında. Bu iki oyuncu tekrar form kazanmak istiyorlarsa biz de kendilerine talibiz” açıklamasında bulundu.

‘Lige flaş döneceğiz’ Başkan Nedim Türkmen ayrıca Trabzonspor’un orta alan oyuncusu Sapara’ya da talip olduklarını belirterek, “Bu oyuncuları aramızda görürsek mutlu olacağız. 5 Ocak’ta Antalya’da yapacağımız kampa kadar hocamızın istediği isimleri renklerimize bağlamak istiyoruz. Bunun için hummalı bir çalışma içindeyiz” dedi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER