ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ocak 2013 Çarşamba 16:49

"Orduspor bayrağı Avrupa'ya dikilecek!"

"Orduspor bayrağı Avrupaya dikilecek!"

Orduspor Kulübü Başkan Yardımcısı Hasan Uğur Çebi, 3 yıl içerisinde Orduspor bayrağının Avrupa’ya dikileceğini savundu.


Orduspor Başkan Yardımcısı Hasan Uğur Çebi, yaptığı yazılı açıklamada, Kulüp Başkanı Nedim Türkmen’in göreve geldiği ilk günden bu yana yönetim kurulu üyeleriyle birçok yeniliğe ve başarıya imza attığını belirtti.

Kısa zamanda Orduspor’un tüm tesislerinin 5 yıldızlı otel konforuna ulaştığını, sahaların tamamının yenilendiğini, Orduspor Televizyonu kurulduğunu, dergi, resmi internet sitesi, lisanlı ürünler mağazasının hizmet verdiğini bildiren Çebi, ”En önemlisi Ordu 19 Eylül Stadyumu yenilenmiş ve UEFA kriterlerine uygun hale getirilmiştir. Bunların hepsi Ordulular için yapılmaktadır. Bundan sonra da bu çalışmalara devam edilecektir” ifadelerini kullandı.

AVRUPA HEDEFİ

Orduspor’un başında, ”dünyanın en büyük 10 hocasından biri olan Hector Cuper’in bulunduğunu” belirten Çebi, Cuper’in Orduspor’un Avrupa projesi olduğunu, 3 yıl içerisinde Orduspor’un bayrağının Avrupa’ya dikileceğini vurguladı.

Kulübün her geçen yıl büyüdüğünü ancak halen bazı kesimlerin eleştirisine maruz kaldığını savunan Çebi, şunları kaydetti: ”Orduspor büyümeye ve kendisini yenilemeye devam ediyor. Ancak ortada bu kadar yapılan güzel iş varken devamlı güzel işleri görmezden gelen, olumsuz işler için çaba harcayan belli kesimleri bu başarılı tabloyu görmeye davet ediyorum. Biz yapıcı eleştirilerin tamamına açığız. Öncelikle yapılan bu güzel işler ortaya konulacak, varsa eksiklik yapıcı bir şekilde eleştirilsin ama öncelikle bu takım 2009 yılında neredeydi, hangi şartlarda Süper Lig’e çıkarıldı o görülsün.” Çebi açıklamasında, Orduspor Kulübü olarak ikinci yarı öncesi takıma katkı sağlayacak 4-5 transfer yapacaklarını bildirdi.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER