ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Kasım 2013 Salı 10:25

Olmaz olsun böyle profesyonel

Olmaz olsun böyle profesyonel

Beşiktaş camiası, Fernandes’in kaprislerinden artık sıkıldı


Sözleşme imzalamayan Fernandes, takımına da katkı sağlamıyor. Camiada, “Hem 4 milyon istiyor hem de sahada geziyor. Olmaz olsun böyle profesyonellik” yorumları yapılıyor.

Beşiktaş'ta artık Manuel Fernandes’e olan güven yavaş yavaş bitiyor... Siyah-Beyazlı taraftarların en sevdiği futbolcu olan Portekizli, son haftalardaki kötü performansıyla kendisine olan sevgiyi yok etmeye başladı. Bir türlü yeni sözleşmeye de imza atmayan yıldız maestro, kapris yapıyor. Bu da oyununa olumsuz olarak yansıyor. Camia artık Fernandes’in bu kaprislerinden bıktı. Karabük maçı sonrası camiada, “Hem 4 milyon euro yıllık ücret istiyor hem de sahada geziyor. Olmaz olsun böyle profesyonellik” sitemi yapıldı.

İSTEDİĞİ PARADAN 1 KURUŞ AŞAĞI İNMİYOR

Yönetime rest çeken Ferdi, 4 milyon eurodan taviz vermiyor. Başkan Fikret Orman da “Bu kadroyla elde edilmiş bir başarı yok. Önce başarı görmeliyiz. İnsanlar performanslarını göstersinler biz de gereğini yapalım” diyerek Portekizli’ye sert bir gönderme yaptı. Ferdi’yi gönderme konusunda taraftardan çekinen yönetim, bundan da kurtulmak üzere. Taraftarlar, forumlarda Fernandes’e ateş püskürdü. Bazıları Ferdi’ye desteğini sürdürürken büyük çoğunluk, “Bize para için değil Beşiktaş için oynayan futbolcu lazım. Beşiktaş’tan büyük yok” yorumlarında bulundu.

(Akşam)

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER