ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ocak 2014 Salı 13:21

Öğrenciler kupa, İlçe Milli Eğitim Müdürü kitap verdi


Samsun'daki okullar arasında düzenlenen Yıldız Erkek Voleybol İl Birinciliği müsabakalarında il ikincisi olarak başarıya imza atan Bafra İMKB Şehit Erol Haspulat Yatılı Bölge Ortaokulu sporcuları ödüllendirildi. Başarılı sporcular, okul müdürü Muhammed Şahin, Beden Eğitimi Öğretmeni Özyurt Perçin ile birlikte Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu’nu ziyaret ederek aldıkları kupayı sundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, "Bafra İMKB Şehit Erol Haspulat Yatılı Bölge Ortaokulu Bafra'nın tek erkek yatılı bölge ortaokulu olma özelliği taşıyor. Öğrenciler Bafra’nın çeşitli ve uzak köylerinden gelmekte. Onların bu başarısı diğer arkadaşlarına sosyal-kültürel ve sportif motivasyon sağlamaktadır. Öğrencilerimizi,öğretmenlerini ve okul idarecilerini tebrik ederim." dedi.

Bafra İMKB Şehit Erol Haspulat Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Muhammed Şahin, "Okulumuz Bafra'da turnuvaya katılan 7 takım arasında ilçe birincisi olarak Bafra İlçesini Samsun müsabakalarında temsil etmeye hak kazandı. Samsun’da da başarılı maçlar çıkartıp il ikincisi olduk. Bu başarımızı kupa ile süsledik. Bu başarımızı paylaşmak ve kupayı sunmak üzere Bafra İlçe Milli Eğitimine yeni atanan müdürümüz Mehmet Ali Katipoğlu’na sunduk. Çok mutluyuz." dedi.

Konuşmaların ardından ise kendisine kupa sunan öğrencilere Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu ise kitap hediye etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER