ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Eylül 2013 Salı 22:17

Obradovic'ten genç oyuncularına mesaj

Obradovicten genç oyuncularına mesaj

Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Zeljko Obradovic, Beşiktaş ile oynanan hazırlık maçında görev verdiği genç oyunculara tavsiyelerde bulundu.


Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Zeljko Obradovic, Beşiktaş Integral Forex'e 56-49 yenildikleri karşılaşmada genç oyuncuların ortaya koyduğu performanstan memnun olduğunu söyledi.

Obradovic, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, genç basketbolcuların istediklerini maç boyunca yerine getirdiğini ifade ederek, şunları kaydetti: "Sahada takım gibi mücadele ettiler ve sonuna kadar savaştılar. Genç oyuncular için hata yapmak olası. İlk defa çıktıkları maçta bunu anlıyorum. McCalebb ve Preldzic en yaşlı oyuncular olarak ciddi karakter gösterip, örnek oldular. Bu turnuva genç oyuncularımız için muazzam bir atmosfer. İyi basketbolcu olmak istiyorlarsa ciddi çalışmaları gereken bir periyot var." Bütün genç oyuncular için planları bulunduğunu anlatan Obradovic, "Onların gelişimi çok önemli. Gerekli çabayı göstereceğiz. Bütün genç oyuncuların anlaması gereken şey, takımla birlikte çalışmanın önemi kadar bireysel olarak da çalışmaları" şeklinde konuştu.
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER