ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Nisan 2013 Salı 12:03

O taraftar özür diledi

O taraftar özür diledi

Cumartesi günü Galatasaray ile Mersin İdman Yurdu arasında oynanan maçın 81 dakikasına sahaya giren seyirci, sosyal paylaşım sitesi, Facebook hesabi üzerinden özür diledi.


Yayınladığı özür yazısında sinirine ve heyecanına hakim olamadığını söyleyen taraftar, tüm spor severlerden ve Galatasaray camiasından özdür dilediğini belirtti.

Televizyon ve gazetelerde yer alan provokasyon söylentilerini yalanlayan taraftar ‘herkesin elini vicdanına koymasını temenni ediyoruz’ dedi.

Taraftarın hesabı üzerinden yayınladığı özür mesajının tamamı ise şu şekilde

: “Galatasaray’ımız ve M.İ. Yurdu arasında 06,04,2013 tarihlerinde T.T. Arena’da oynalılan musabakada yaşanılan olumsuz etkenlerden dolayı sinirimize ve heyecanımıza yenik düştüğümüz için büyük Galatasaray Taraftarına,Galatasaray Camiasına, tüm spor severlere yaşattığımız bu olumsuzluktan dolayı özürlerimizi beyan ederiz… Son 2 gündür olayın bazı yayın kuruluşlarında ve bazı radyo yayınlarında farklı dillendirilmesinden duymuş olduğumuz bu rahatsızlığı dile getirmek için bu bildiriyi yazıyoruz… Öncelikle şu bilinmelidir biz Galatasaray taraftarıyız,sözde Galatasaray camiasına provokasyon yapma eylemi içersinde olduğumuz söyleniyor ve aslı astarı olmayan iddaa’lar ortaya atılıp tutuluyor herkez’in elini vicdanına koymasını temenni ediyoruz ve bu söylemleri şiddetle kınıyoruz! Amacı spor yayını yapmak olan bazı sözde,gazete,televizyon ve radyo kuruluşlarına görevlerini yalansız ve katıksız yapmaya davet ediyoruz.”

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER