ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ocak 2013 Salı 21:32

Nuri Şahin: "Madrid'de acı çektim"

Nuri Şahin: "Madridde acı çektim"

Bundesliga'da eski takımında olmaktan memnun olduğu söyleyen milli futbolcu, La Liga'da ve Premier Lig'de oynarken mutsuz olduğunu dile getirdi.


Borussia Dortmund orta saha oyuncusu Nuri Şahin performansının düşmesini, Real Madrid ve ya Liverpool’da oynarken mutsuz olmasına bağladı.

Milli Takım oyuncusu 18 aylık aradan sonra son Bundesliga şampiyonu olan takımına yeniden geldiği için memnun olduğunu ifade etti. 24 yaşındaki oyuncu yeniden futbol oynamaktan zevk aldığını söyledi.   

Ruhr Nachrichten’e sadece yüzde yüzüyle oynayabildiği zaman mutlu olduğunu belirten Nuri Şahin, “Bu durum Madrid ve Liverpool’da gerçekleşmedi. Bu da neden Dortmund’a dönmek istediğimi gösteriyor. Umarım buradaki hikayem çok çok uzun zaman devam eder. Nerede olmak istediğimi biliyorum ve şimdi oradayım.” ifadelerini kullandı.

24 yaşındaki oyuncu İspanya’da başarısız olduğu iddialarını reddetti. Sakatlık problemi yaşamaması halinde Real Madrid’de çok daha başarılı olabileceğini söyledi.
Eğer İspanya’da sakatlık problemleriyle karşılaşmaması durumunda neler olacağını düşündüğünü söyleyen Şahin, “O durumda neler olabileceğini çok düşündüm. Sakatlanmasaydım çok daha farklı şeylerin olacağını biliyorum. Fakat bu benim kaderimdi. Bu benim başarısızlığım gibi görünebilir. Ben böyle görmüyorum. Madrid’de olduğum süre boyunca sakatlıklardan dolayı acı çektim.” şeklinde konuştu.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER