ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mayıs 2013 Cumartesi 14:53

Nisan ayında en çok Fatih Terim konuşuldu


Geçtiğimiz ay teknik direktörlerinin spor sayfalarına yansıyan haberlerinin değerlendirildiği incelemede en çok Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in adının geçtiği belirlendi.

Medya Takip Ajansı Interpress’in yaptığı araştırmaya göre Galatasaray Teknik Direktörü Terim, Nisan ayında toplam 2.837 haberle ilk sırada yer alırken, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman isminin geçtiği 1.739 haberle ikinci oldu.

Trabzonspor Teknik Dörektörü Tolunay Kafkas 1.688 haberle üçüncü sırayı alırken, “Feda” sezonunda Beşiktaş’ın başında başarılı bir grafik çizen Samet Aybaba da 1.566 haberle dördüncü sırayı aldı. İkinci yarı Bursaspor’un başına geçen Hikmet Karaman ise 747 haberle ilk beş içinde kendine yer buldu.

FİKRET ORMAN EN ÇOK KONUŞALAN BAŞKAN

Ulusal, bölgesel ve yerel iki bini aşkın gazete ile dergiyi kapsayan incelemede, geçtiğimiz ay sayfalarda en çok konuşulan kulüp başkanları sıralamasında 723 haberle Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ilk sırada yer aldığı belirlendi.

Takımı Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynayan ve Real Madrid'e (3-0 ve 3-2) elenen, ligde ise 7 puan farkla liderliğini koruyan Galatasaray Kulüp Başkanı Ünal Aysal 707 haberle ikinci sırada yeraldı. UEFA Avrupa Ligi'nde finali Benfica'ya (1-0 ve 3-1) elenen, Ziraat Türkiye Kupası'nda final kovalayan ligde ise 7 puan farkla lideri takip eden Fenerbahçe'nin Başkanı Aziz Yıldırım da 683 haberle üçüncü oldu.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener de 679 haberle dördüncü olurken, Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ise 222 haberle beşinci sırayı aldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER