ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ağustos 2013 Çarşamba 20:32

Nilüfer’de Bocce meyvelerini veriyor

Nilüferde Bocce meyvelerini veriyor


Bursa Nilüfer Belediyesi’nden aldığı destekle başarıya koşan Hasanağa TOKİ İO. Gençlik ve Spor Kulübü Bocce Takımı, Bursa’nın bu branşta gurur kaynağı oluyor.

Türkiye’de hızla yayılan bocce sporu, Nilüfer’de zirveye ulaştı. Nilüfer Belediyesi'nden aldığı destekler sayesinde bocce sporunda Bursa’nın gurur kaynağı olan Hasanağa TOKİ İ.O. Okulu Gençlik ve Spor Kulübü Bocce Takımı, 8 sporcusuyla da Türkiye Bocce Milli Takımı’na katkı veriyor.

Nilüfer Belediyesi tarafından yaptırılan bocce antrenman sahasında kaliteli şekilde çalışma imkanı bulan sporcular, beklentilerin çok üzerine çıkarak takım ve ferdi şekilde çok önemli başarılara imza attı.

Spor kenti Nilüfer’de kendilerine verilen destek ve değere layık olmak için ellerinden gelen mücadeleyi gösteren sporcular, ulusal ve uluslararası müsabakalarda da Türkiye’yi temsil ediyor.

Dünya Gençler Bocce (Petank), Dünya Ümit Gençler, Avrupa Kadınlar, Dünya Kadınlar, Avrupa Erkekler, müsabakaları ile uluslararası turnuvalara katılacak kulübün Antrenör Yılmaz Güzelocak önderliğinde yine büyük başarılara imza atması bekleniyor. Kulüp sporcularından Seda Geridönmez ise Dünya Bocce Federasyonu tarafından bayanlarda ‘yılın sporcusu’ seçildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER