ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Aralık 2012 Salı 17:47

Nazilli'den Ertuğrul Sağlam'a ziyaret

Nazilliden Ertuğrul Sağlama ziyaret


Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve Nazilli Belediyespor Kulübü Başkanı Hilmi Volaka, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ı ziyaret etti.
    
Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen ziyarette konuşan Nazilli Belediyespor Kulübü Başkanı Hilmi Volaka, “Ziraat Türkiye Kupası müsabakası münasebetiyle tanıştığımız Ertuğrul Sağlam hocamızı Bursa şehrinde Özlüce Tesisleri’nde ziyaret etmekten kıvanç duyuyoruz. Bizimde Spor Toto Süper Lig’de bir takımımız oldu. Her hafta Nazilli Belediyespor’u desteklediğimiz heyecanla Bursaspor’un maçlarını izliyoruz. Biz Bursaspor’la gönülden kardeş kulüp olduğumuzu düşünüyoruz. Bunlar sporun getirdiği güzellikler. Biz bu tür olaylardan mutluluk duyuyoruz ve bu yakınlığın dostluğun devamının gelmesini diliyoruz.” diye konuştu
    
Ertuğrul Sağlam ise bu dostluğun yıllar boyu sürmesini temenni ettiklerini söyledi. Bu tür dostluklara futbolun içinde çok sık karşılaşılmadığını vurgulayan Sağlam, “Müsabakada ve öncesinde atılan dostluk adımları inşallah uzun yıllar sürecek diye bir temennimiz olmuştu. Sizlerin orada bize ve takımımıza göstermiş olduğunuz ilgi ve sıcaklık bizi gerçekten çok etkiledi. Bizlerde sizinle oynadığımız müsabakadan sonra Nazilli Belediyespor’u yakından takip etmeye başladık. Maç skorlarını merakla bekler olduk.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER