ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Ocak 2013 Çarşamba 14:22

Müthiş üçlü yemekte

Müthiş üçlü yemekte


Galatasaray Spor Kulübü Başka'ı Ünal Aysal dün akşam Les Ottomans Hotel’de Yönetim Kurulu Üyeleri, İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, Teknik Direktör Fatih Terim, Kulüp Direktörü Sinan Kalpakçıoğlu ve eşlerine yemek verdi.

Yönetim kurulu üyeleri Başkan Ünal Aysal ve eşine verdikleri yemek için teşekkür ederken, Galatasaray Üniversitesi binasında çıkan yangın nedeniyle yemek erken sonuçlandırıldı.

Yemekle ilgili kulüp televizyonuna bir açıklama yapan Ali Dürüst, yönetim olarak her zaman bir arada olduklarını belirterek, kendileri için büyük fedakarlıklar yapan ve destek veren eşleri için biraraya geldiklerini söyledi. Dürüst yemeğin Wesley Sneijder'in imza attığı güne gelmesi açısından da ayrı bir önem taşıdığını sözlerine ekledi.

HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLAR LİGİ KUPASINI TÜRKİYE'YE GETİRMEK

Yönetim Kurulu üyesi Emir Sarıgül ise yaptığı açıklamada, Wesley Sneijder gibi önemli bir ismi Galatasaray'a kazandırdıkları için çok mutlu olduklarını söyledi. Sarıgül, Ünal Aysal ve yönetiminin çok önemli işler yaptığını da belirterek, şunları söyledi:

"Galatasaray bir dünya markası. Kulüp olarak en büyük hedefimiz, Türkiye'ye getirmediğimiz tek kupa olan Şampiyonlar Ligi kupasını Türkiye'ye getirmek. Bunun için çalışıyoruz ve bu başarıyı göstererek 25 milyon Galatasaray taraftarını mutlu edeceğiz." diye konuştu.

Yönetim Kurulu üyesi Refik Arkan ise çok önemli bir ismi takımlarına kazandırdıklarını belirterek, "Galatasaray olarak Türk futbol tarihinin en önemli transferini her zaman olduğu gibi yine Galatasaray olarak biz gerçekleştirdik. Tüm spor branşlarını da Galatasaray Türkiye'ye getirmiş, yapılması için zemin hazırlamış ve öncülük etmiştir. Bugün de çok önemli bir markayı Türkiye'ye getirdik." dedi.

KADRO DERİNLİĞİ EKSİKLİĞİMİZ NEDENİYLE SNEİJDER'İ ALDIK

Yemeği eşiyle birlikte organize eden Başkan Ünal Aysal ise son günlerde aralarında yaşanan demeç krizi ve 'eleman' söylemiyle kırgınlığın olduğu belirtilen Fatih Terim'le yakından ilgilendi. Başkan Aysal, yaptığı açıklamada ise şunları söyledi:

"2013 yılının ilk yönetim kurulu yemeğinde biraraya geldik. Geçmiş seneyi gözden geçireceğiz, önümüzdeki yılın programını ve yapacaklarımızı konuşacağız. Bizim çok iyi bir ekibimiz var. Çok güçlü bir ekibimiz var. Ama eksiklerimiz de tek tük çıkıyor. Kadro derinliğinde biraz gereksinimlerimiz vardı. Bu eksikliğimizi tamamlamak için yapılmış bir transfer çalışmasıyla Wesley Sneijder'i kadromuza kattık. Tahmin ediyorum ki Galatasaray'a faydalı olabilecek hem de uzun süre faydalı olabilicek iyi bir yeteneğimiz kadroya dahil oldu. Bunun devamı gelecek, başka eksiklerimiz varsa onları da gidereceğiz. Yönetimimizin bütün arzusu spor severlere ve Galatasaray taraftarına keyifle izleyecekleri maçlar hazırlamak. Bunun için çalışıyoruz, hayırlı olsun."
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER