ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mart 2013 Çarşamba 14:05

Mustafa Denizli'den ince ayar

Mustafa Denizliden ince ayar


Hedeflerinin maç başı 2 puan ortalaması olduğunu ifade eden Denizli, bundan sonra oynayacakları karşılaşmalarda bu hedefi tutturmaları halinde hedefe ulaşacaklarını söyledi. Denizli, "Keyifli bir dönem başlıyor. Şu anda 7 maçtan on beş puan topladık. Bundan sonra bunun altına düşmezsek bizim için her şey normal yolunda gidiyor demektir. Önümüzde 10 hafta var. Bu periyodu ikiye ayırıyoruz. Beşli iki bölüm halinde bakacağız" dedi.

LİGİN ALTI, ÜSTÜ YOK
Ligde alt tarafta bulunan takımlarla zirveye oynayan takımların maçlarının her türlü sonuçlara gebe olduğunu ifade eden Denizli, "Hafta sonu karşılaşacağımız Denizlispor ligde alt tarafta yer aldığı için rakibe başka bir gözlükle bakmayacağız. Çok ciddi hazırlıklar içinde olacağız. Ligde son 10 haftaya girdik. Ortada 30 puan var. Bu puanlardan ne kadar çok alabilirsek o kadar iyi olacak" diye konuştu.

DEFANS İSTEDİĞİM KIVAMA GELMEDİ
Son iki maçta gol yemeyen defansın kıvama geldiği anlamı taşımadığını anlatan Denizli, "Gol yememesi, defansın istediğim kıvama geldiği anlamına gelmez. Bu bölgede ufak, tefek de olsa hatalarımız var. Pozisyon üretmede sıkıntımız yok. Defansa son maçı baz alarak bakarsak evet, rakibe pozisyon vermedik. Ama her zaman daha iyisi vardır. Ancak defans henüz benim istediğim kıvama gelmedi" değerlendirmesinde bulundu.

BİLET FİYATLARINDA İNDİRİM YAPILACAK
Kalan 10 hafta itibariyle bilet fiyatlarında bir düzenlemeye gidileceğini ifade eden Denizli şunları söyledi:
"Taraftarlarının, özellikle maraton tribünün bilet fiyatlarının pahalı olduğu yönünde eleştirileri var. Bunları dikkate alacağız. Bir ucuzlama olacak. Ayrıca yayıncı kuruluşla görüşeceğiz. Evimizde oynadığımız maçları sürekli canlı yayınladıkları için taraftar desteği düşük oluyor. Yayıncı kuruluş bize, 'Hocam sizin maçlarınıza yoğun ilgi var' diyor. Onlar da maçları yayınlamak istiyor. Bu konuda bir çalışma yapacağız."

ŞAHİN ALİ: DENİZLİ'NİN TAKIMA ETKİSİ BÜYÜK
Çaykur Rizesporlu Şahin Ali Terzi, Kartal maçında çok iyi mücadele ettiklerini anlatan Çaykur Rizespor'lu Şahin Ali Terzi de, aynı mücadeleyi Denizli maçında da sergileyerek galip gelmek istediklerini belirterek, "İki haftadır kazanıyoruz. Bu seriyi sürdürmek istiyoruz" dedi. Forma şansı konusunda her şeyin hocada bittiğini kaydeden Şahin Ali, "Şans gelirse en iyi şekilde değerlendiririm. Kimin oynadığının pek önemi yok. Önemli olan takımın galip gelmesi ve şampiyon olmamız. Mustafa Denizli'nin gelişiyle takımda büyük değişiklikler oldu. Denizli hocanın takıma katkısı çok çok büyük" dedi.
  
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER