ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mart 2013 Salı 14:30

Mustafa Denizli: "Kayıpların telafisi olacak"

Mustafa Denizli: "Kayıpların telafisi olacak"


"İYİ GÖRÜNTÜ VERMEDİK"

Son maçta iyi bir görüntü vermediklerini belirten Mustafa Denizli, deplasmanda oynadıkları Denizlispor karşısında bölüm bölüm iyi işler yaptıklarını vurgularken şunları söyledi:

"Buna rağmen kazanacak kadar pozisyon vardı ama kaybettik. Bunlar önemli puanlar. Belki bizi haftalar önce rahatlatacak puanların bir kısmını heba ettik. Puan kayıplarının telafisi mutlaka en kısa sürede olacak. Önümüzdeki 6 hafta içerisinde yukarısı netleşir. Bizim ve yukarısı için mücadele eden takımlar için çok enteresan haftalar başlıyor. Bunları değerlendireceğiz. Denizli'de hem üzüldük, hem sinirlendik. İkisini birden yaşadık. Bir takım gol attığı müddetçe arkasından üreteceği pozisyon sayılarının kolaylığı başlar. Gol atamadığı zaman da bunun zorluğunu yaşarsınız. Denizli'de bunu yaşadık. Bu hafta ümit ediyorum böyle bir zorluğumuz olmaz."

KAFAMDAKİ OYUN PLANINI 60 DAKİKAYA ÇEKMEMİZ LAZIM

Oyuncularının kafasındaki oyun planını bölüm bölüm uyguladığını ifade eden Mustafa Denizli, "Bunun 90 dakikaya çıkmasını beklemiyorum zaten. Bunu 60 dakika civarına çekmemiz lazım. 30-35 dakikada kaldığın zaman yeterli olmuyor" dedi.

Ligde 4 veya 5 maçta bir kayıp yaşamalarının problem oluşturmayacağını ifade eden Mustafa Denizli, "Bu seriyi uzatmamız lazım. Bu seri içerisinde çok önemli takımlarla maç yapacağız. Önümüzdeki 5-6 hafta bizim için olağanüstü önemli haftalar" diye konuştu.

"İÇERİDEKİ MUHTEŞEM GÖRÜNTÜ DEVAM ETMELİ"

Rize'deki muhteşem görüntüyü devam ettirmek istediklerini belirten Mustafa Denizli, "Başka alternatifimiz yok. Başka yerlerden gelecek haberler bizi ilgilendirmiyor. Kendi işimizi kendimiz gördüğümüz müddetçe rahat olacağız" diyerek sözlerini noktaladı.

SAKAT OYUNCULAR TAKIMA KATILDI

Çaykur Rizespor, 1 günlük aranın ardından sahasında karşılaşacağı Torku Konyaspor maçı hazırlıklarına Mehmet Cengiz Tesislerinde başladı. Mustafa Denizli nezaretinde yapılan antrenmana sakatlıkları geçen Sezer, Emre ve Çetin katıldı. Emre ve Çetin takımdan ayrı koşu yaparken Sezer, takımla birlikte çalıştı.

BİLET FİYAYLARINDA İNDİRİME GİDİLDİ

Mustafa Denizli'nin bilet fiyatlarında düzenleme yapılması isteği üzerine harekete geçen yönetim maraton tribünü bilet fiyatlarını 20 TL'den 10 TL'ye indirdi. Kale arkası bilet fiyatları ise 1 TL olarak belirlendi. Bu uygulamanın sezon sonuna kadar devam edeceği açıklandı.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER