ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Şubat 2014 Cuma 16:20

Muğlaspor'dan Çeker'e teşekkür ziyareti

Muğlaspordan Çekere teşekkür ziyareti


Muğlaspor Kulübü Başkanı Eminer İçten, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker'i ziyaret ederek, kendilerine yaptığı destekten dolayı teşekkür etti.

Muğla'ya hizmet etmiş kamu görevlilerinin her zaman takdir edilmesi gerektiğini belirten Eminer İçten, "Sayın İl Müdürümüz, Muğla'daki görevine başlar başlamaz sporculara ve spor camiasına büyük katkılar yaptı. Bugüne kadar her branşta kulüplerimizin ve sporcularımızın her zaman yanlarında ve destekçisi oldu. Muğlaspor olarak hangi taleple olursa olsun, sayın müdürümüzün kapısını çaldığımızda, büyük destekler gördük." dedi.

İl Müdürü Çeker ise Muğla'da göreve başlayalı bir yıl olduğunu ifade ederek, "Muğla'da tüm spor kulüpleri ve halkımızla her zaman birlikteyiz ve iç içeyiz. Muğlaspor sadece futbol alanında değil toplam sekiz branşta başarıyla mücadele eden güzide bir kulübümüz." dedi.

Çok sayıda gence spor yaptırarak Muğla'ya çok önemli bir katkı sağladıklarını da belirten Çeker, "Muğlaspor Kulübü okçularının kırdıkları Türkiye rekorları ve kazandıkları Türkiye şampiyonlukları Muğlaspor'u ulusal bazda bir marka haline getirmiştir. Ayrıca Muğlaspor Türkiye'de kamuya borcu olup ta, bu borcunun taksitlerini düzenli ödeyen tek kulübümüzdür. Biz Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü olarak tüm dallardaki sporcularımızın ve kulüplerimizin her zaman yanlarında ve destekçisiyiz." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER