ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 12:55

Muaythai Federasyonu gövde gösterisi yapacak

Muaythai Federasyonu gövde gösterisi yapacak


Türkiye Muaythai Federasyonu, 20 - 30 Haziran 2013 tarihleri arasında Mersin’de düzenlenecek olan 17’inci Akdeniz Oyunları'nda kültür ve gösteri etkinlikleri kapsamında çeşitli gösteriler yapacak.

Yapılacak olan etkinliklerle ilgili bilgi veren Türkiye Muaythai Federasyonu As Başkanı Mehmet Salih Aygün, Türkiye Muaythai Federasyonu olarak 17. Akdeniz Oyunları'nda gövde gösterisi yapacaklarını söyledi. Yapılacak olan gösterileri sıralayan Aygün, şunları söyledi:

“Federasyon Yönetimi ve Akdeniz Oyunları koordinatörlüğü tarafından, 17 Haziran 2013 tarihinde Mersin Marina, Wai-Kru (geleneksel müzikli dans) ve Muayboran (savaş sanatları) gösterileri, 22 Haziran 2013 tarihinde Mersin Barış Meydanı'nda, uluslararası müsabaka faaliyeti, 23 Haziran 2013 tarihinde ise Adana olimpiyat köyünde başka gösteriler planlandı.”

Etkinliklere 24 ülkenin katılım göstereceğini ifade eden Aygün, “Gerçekleşecek olan, sporun toplumları bir araya getiren, kaynaştıran sosyal yönüyle, ülkemizin tanıtımına büyük katkı sunacak. Böyle büyük bir organizasyonu ülkemize kazandıran tüm yetkililere, resmi ve özel kurumlara teşekkür eder, organizasyonun ülkemize yakışır şekilde başarılı geçmesini temenni ederim.” diyerek sözlerini tamamladı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER