ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Mart 2013 Salı 11:47

Mourinho'ya inanılmaz teklif!

Mourinhoya inanılmaz teklif!

Real Madrid teknik direktörü Jose Mourinho, yeniden İngiltere'ye dönecek gibi duruyor...


Chelsea'nin başındayken Londra ekibine 1955'ten sonra ilk lig şampiyonluğunu yaşatan ve kulübün sahibi Roman Abramovich'le arası ayrıldıktan sonra bile çok iyi olan Jose Mourinho için yeniden İngiltere yolu gözüküyor.

 
Chelsea'den ayrıldıktan sonra bile her fırsatta İngiltere'ye olan özlemini dile getiren Mourinho için İngiliz ve İspanyol basını son günlerde çok çarpıcı haberlere imza atıyor.
 
Stamford Bridge'de oynanan Rusya-Brezilya maçını izlemek için Londra'ya giden ve burada Chelsea'nin patronu Abramovich'le bir kez daha bir araya gelen Portekizli çalıştırıcıya inanılmaz bir teklif sunuldu.
 
Daily Mail başta olmak üzere bir çok gazetede ve İspanyol medyasında da yer alan habere göre Rus milyarder, Jose Mourinho'ya Chelsea'ye dönmesi için 'açık çek' teklif etti. Takımın İngiltere'de ve Avrupa'da yeniden bir 'efsane'ye dönüşmesini isteyen Abramovich, Real Madrid'in 'süperstar'ı Cristiano Ronaldo'yu da Londra ekibine transfer etmek için ne gerekiyorsa yapılacağını da Mourinho'ya iletti.
 
Bu teklif karşısında çok etkilenen Jose Mourinho'nun da sezon sonunda Real Madrid'den ayrılıp özlemini duyduğu Londra'ya dönmesine kesin gözüyle bakılmaya başlandı.
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER