ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mart 2014 Perşembe 15:06

Metin Keçeli: Fikret Orman dedi ki; stat Ağustos'a yetişmez


Beşiktaş'ın eski ikinci başkanı Metin Keçeli inşaatı devam eden Vodafone Arena Stadı'nın Ağustos ayında bitmesinin mümkün olmadığını söyledi. Keçeli, "Bunu söyleyen isimse kulüp Başkanı Fikret Orman." dedi.

Radyospor'a açıklamalarda bulunan siyah - beyazlı eski ikinci başkanı Metin Keçeli, "Fikret Orman’ın o sözleri yanlış anlaşıldı. Beşiktaş gelecek sezon da maçlarını dışarıda oynayacak. Toplamda 2 tam sezon İnönü kapalı kalacak. Eğer sonraki sezona yetişirse ne mutlu Beşiktaş’a diyorum." diye konuştu.

Fikret Orman ile konuştuğunu ifade eden Keçeli, "Fikret Orman’ın ‘İnönü Ağustos’ta bitecek’ açıklaması yanlış anlaşıldı. Bu açıklamadan sonra kendisiyle konuştum. Bana dedi ki; ‘Ağabey bu stadın Ağustos ayında bitmesi söz konusu olabilir mi? Ben onu başka anlamda söyledim. Türkiye’nin değil dünyanın tüm imkanları gelse bu stat yetişmez’ Fikret Orman sanırım Ağustos’ta kabası biter diye söylemiştir. Beşiktaş 1.5 sezon daha oynayacağı bir stat bulmak zorunda." ifadelerini kullandı.

FİKRET ORMAN NE DEMİŞTİ

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman 18 Ocak’ta yaptığı açıklamada, "Sayın Başbakanımızın desteğiyle izinleri 1 yılda aldık. İzni almadığımız söylendi, aldığımızı gösterdik. 'İnönü Stadı'nı yıkamazlar' dediler. Yıkımı durdurmaya çalıştılar, yıktık. 'İllegal yıkıyorlar' dediler, ruhsatı gösterdik. 'Parasını bulamaz' dediler, Vodafone ile anlaştık. 'Temeli atamazlar' dediler, attık. Şimdi ise 'Ağustos ayında bitiremezler' deniyor. Bu stadı, Allah'ın izniyle ağustos ayında bitireceğiz." demişti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER