ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Kasım 2013 Cuma 23:01

Mert Korkmaz'dan maç yorumu


Torku Konyaspor yardımcı antrenörü Mert Korkmaz, Galatasaray karşısında girdikleri pozisyonları değerlendiremediklerini rakibin ise girilen pozisyonları değerince sahadan galibiyetle ayrıldığını söyledi.

Teknik Direktör Uğur Tütüneker yaşadığı rahatsızlık nedeniyle toplantıya gelemeyince basın toplantısına katılan yardımcı antrenör Korkmaz, "Maça istediğimiz şekilde başladık. Taktiksel anlamda oyunu sahamızda tutuyormuşuz gibi göründük. Galatasaray gibi bir takıma 3-4 tane net pozisyona girdik. Sadece bunlardan bir tanesinden yararlanabildik. Rakip girdiği pozisyonları değerlendirmesini bildi. Futbolcularımız istediklerimizin çoğunu yaptılar. Artık önümüzdeki maça bakacağız." diye konuştu.

Basın toplantısına katılan genç oyunculardan Recep ise "Buradan en azından bir puan alabilirdik. 3-4 tane net pozisyonumuz vardı. Bir tanesini değerlendirebildik. En kısa zamanda toparlanıp çıkışa geçmek istiyoruz." dedi.

Basın toplantısında yer alan Selim Ay da "Maçın hakkı bu değildi. Golü de bulduk. Net pozisyonlarımız var. Belki Galatasaray bile böyle baskı beklemiyordu. Biz pozisyonlara girdik onlar az girmesine rağmen değerlendirdiler. İnşallah çıkışa geçeceğiz."


 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER