ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Nisan 2013 Cuma 21:12

Mersin İdmanyurdu: 0 - Medikal Park Antalyaspor: 0 (ilk yarı)


Stad: Tevfik Sırrı Gür
Hakemler: Mustafa Aydın, İlyas Emektar, İbrahim Bozbey
Mersin İdmanyurdu: Orkun, Murat Ceylan, Stepanov, De Souza, Nobre, Ben Yahıa, Burhan Eşer, Tanju Kayhan, Mıtrovıc, Gosso, Serkan Yanık
Medikal Park Antalyaspor: Polat, Fehmi Emre Güngör, İbrahim Dağaşan, Aissati, Musa, Uğur İnceman, Melih Gökçek, İsaac, Dıarra, Koray, Mehmet Sedef

7. dakikada sağ kanattan Burhan'ın ortasında Ben Yahia 6 pas üzerinde etkili bir kafa vuruşu yapamayınca ev sahibi ekip mutlak bir golden oldu.
12. dakikada kazanılan serbest vuruş sonrası Ben Yahia'nın ortası kafalarda sekerek ceza alanı sol çaprazında Ivan'ın önünde kaldı. Bu futbolcunun sert şutunda top çizgi üzerinde defansa çarparak tehlike bölgesinden uzaklaştı.
30. dakikada sağ kanattan korner çizgisine yakın mesafede Ben Yahia'nın kullandığı serbest vuruşta Stephanov'un kafa vuruşu üstten auta gitti.
34. dakikada Tita'nın pası ile ceza alanı çizgisi üzerinde topla buluşan Diarra'nın sert şutu kaleci Orkun'da kaldı.
45. dakikada ani gelişen Mersin İdmanyurdu atağında sağ kanattın süratle hareketlenen Burhan topu yerden Ben Yahia ile buluşturdu. Bu futbolcunun rakibini zgeçtikten sonra yerden sert şutu kaleci Polat'ta kaldı. Maçın ilk yarısı 0-0 sona erdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER