ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Ağustos 2013 Pazartesi 15:50

Menajeri açıkladı! Burak Yılmaz zam istedi mi?

Menajeri açıkladı! Burak Yılmaz zam istedi mi?

Yıldız futbolcu Burak Yılmaz'ın menajeri Ogan Tarhan, Burak'ın zam talep ettiği konusundaki iddialara ilk kez cevap verdi.


Son günlerin bir numaralı gündem maddesi haline gelen G.Saray'ın yıldız futbolcusu Burak Yılmaz konusunda ortaya atılan "Drogba ne olayırsa bende onu isterim" şeklindeki iddialara birinci ağızdan yalanlama geldi. Ali Egesel ile birlikte yıldız futbolcunun menajerliğini yürüten Ogan Tarhan konuyla ilgili sporx.com'a özel açıklamalarda bulundu.

"Bizim G.Saray yönetiminden herhangi bir şekilde bir zam talebimiz olmadı" diyen Tarhan, "Burak Drogba kadar para istedim haberi kesinlikle yalan. Biz bunun bilinçli olarak yapıldığını da biliyoruz. Bu Burak'ı yıpratmak için ortaya konan kocaman bir yalan. Kimse buna inanmasın istiyoruz. Ne Drogba ne bir başkasını parası ne de bir zam talebimiz olmadı. Bu konuda en ufak bir zam konusu gündeme dahi gelmedi. Bu Drogba kadar para isterim olayı birileri tarafından yazılmış bir senaryo. Burak'ı G.Saray camiasına karşı kötü göstermek onu karalamak yıpratmak için yapılan bir olaydır. Biz bu tür yalanlara başta G.Saray camiası olmak üzere Türk futbol kamuoyunhun itibar etmemesini istiyoruz" dedi.

Tarhan, Burak Yılmaz'la ilgili Lazio iddialarına ise, "Bu konuda konuşmaya en yetkili ağız G.Saray yönetimidir, yetkilileridir" cevap vermekle yetindi. Lazio'nun G.Saray kulübüne 10 milyon euroya yakın bir teklif yaptığı ve görüşmelerin her iki kulüp arasında başladığı ancak kiralık olayının gündemde olmadığı öğrenildi.

KAYNAK:
SPORX.COM
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER