ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Şubat 2013 Pazar 22:59

Melo el bombası gibi!

Melo el bombası gibi!


Melo’nun sorunu Galatasaray’ın eski kaptanı Ayhan Akman, Felipe Melo’nun çok daha dikkatli davranmasını gerektiğini söyledi.

Bugün TV'de Özgür Sancar ve Yakup Çınar'ın sunduğu Sporextra programına katılan Ayhan Akman, ‘’Melonun sinirli olmasının en önemli nedeni gerçek performansını sahaya yansıtamamasıdır. Bu çok önemli bir etken. El bombası gibi duruyor ve Galatasaray'a zarar veriyor. Melo’nun saha dışında gayet sevecen olduğunu belirten Akman, ‘’Saha içerisinde takımına ve kendisine zarar veriyor. Melo saha içinden yaptıklarıyla Galatasaray’a çok şey kaybettirdi. Melo Galatasaray’ın elinde adeta bir el bombası gibi duruyor’’ dedi. 

BURAK DOĞRU AÇIKLAMA YAPTI

Burak’ın yedek kalmasıyla ilgili olarak twitterdan yaptığı açıklamanın son derece yerinde olduğunu belirten Ayhan, ‘’Kendini sürekli hazır tutmalı. Yedek kalmayı sorun yapmamalı. Umut ve Elmander en az onun kadar formda. Hocanın tercihine saygı duymalı’’ dedi.

Burak, twitterdan yaptığı açıklamada Fatih Terim’in kararlarına saygı duyduğunu ve şans gelince bubu en iyi şekilde değerlendireceğini söylemişti

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER