ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2013 Cuma 21:04

Meksika, U20’de şampiyonluk istiyor


FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası D Grubu’nda yer alan Meksika Milli Takımı’nın Teknik Direktörü Sergio Almaguer, turnuvadan şampiyon olarak ayrılmayı hedeflediklerini söyledi.

Gaziantep Kamil Ocak Stadyumu’nda düzenlediği basın toplantısında konuşan Almaguer, hazırlık sürecinde zorlu maçlar yaptıklarını belirtti. Turnuvaya gelene kadar çok güçlü rakiplerle oynadıklarını hatırlatan Almaguer, “Rakiplerimizi bekliyoruz. Çocuklar çok iyi çalışıyorlar. Antrenmanlarda olsun, hazırlık maçlarında olsun çok iyi efor sarf ediyorlar. Kolay bir çalışma değil. İyi ki çalışıyoruz. Çocukları en iyi şekilde bir üst seviyeye taşımaya çalışıyoruz.” şeklinde konuştu. Almaguer, turnuvadan şampiyon ayrılmak için büyük çaba sarf edeceklerini de kaydederken, stadyumun güzel, zeminin futbol oynamaya son derece müsait olduğunu kaydetti.

Meksikalı futbolcu Carlos Trevino ise “Buraya gelene kadar iyi takımlarla oynadık. İyi süreç yakaladık. İyi hazırlanma imkanı bulduk. Sorumluluğumuzun farkındayız. A takıma karşı olan sorumluğumuzun da farkındayız. Kupada, elimizden geleni yapacağız. Finale kadar gitmek istiyoruz.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER