ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Mart 2013 Salı 13:57

Medical Park Antalyaspor eksik çalıştı

Medical Park Antalyaspor eksik çalıştı

Medical Park Antalyaspor, Trabzonspor maçına sakat, hasta ve milli takımda bulunan futbolcuları nedeniyle eksik şekilde hazırlanıyor.


Hasan Subaşı Tesisleri’nde teknik direktör Mehmet Özdilek yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana Ümit Milli Takım kampına katılan Emrah Başsan ve A2 Milli Takımı’nın kadrosuna dahil edilen Zeki Yıldırım, hasta Koray ile hafif sakatlığı bulunan Ergün katılmadı.

Bel ağrısı bulunan Uğur İnceman’ın salonda çalıştığı antrenmanda, hasta olan Janda da takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Kırmızı-beyazlı futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından ”Life kinetic” antrenmanı yaptı. Özellikle Almanya’daki kulüplerde uygulanan ve Türkiye’de ilk defa Medical Park Antalyaspor’un uyguladığı çalışmada futbolcular dikkat, algılama, çabuk ve doğru karar verme yeteneklerini geliştirmek için küçük toplarla ritim koordinasyonu ve denge hareketleri yaptı. Çalışma sırasında futbolcular neşeli anlar yaşadı.

Futbolcular ”Life kinetic” çalışmasının ardından dar alanda pas çalışması yaptı. Bu çalışmanın ardından da futbolcular, yarı sahada kanatlardan orta ve gol çalıştı. Çalışma sırasında teknik direktör Mehmet Özdilek, futbolcularına sık sık sert uyarılarda bulundu.
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER