ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ocak 2013 Perşembe 12:32

McGregor çapkınlıkta da hızlıymış

McGregor çapkınlıkta da hızlıymış

Beşiktaş’ın evli olduğu bilinen İskoç kalecisi Allan James McGregor yeşil sahalarda olduğu kadar çapkınlıkta da iddialı olduğunu gösterdi.


Seçkin Şenvardar / Skorer Özel

Başarılı kaleci önceki gün, yanındaki sarışın bir güzelle objektiflere takılınca büyük panik yaşadı. Beşiktaş’ın bu yıl küme düşen Glasgow Rangers’den transfer ettiği kaleci McGregor önceki gün yanındaki sarışın bir güzelle İstinyepark’taydı. Son haftalarda performansı düştüğü şeklindeki eleştirilere maruz kalan kaleci, kısa süren alışveriş turu sonrası soluklanıp yemek yemek için bir kafeye girdi.

Kız arkadaşını bırakıp kaçtı

İçeride yaklaşık bir saat kadar oturan McGregor ile sarışın kız arkadaşı çıkışta gazetecilerin fotoğraflarını çekmeleriyle ne yapacağını şaşırdı. Model Leah Shevlin’le evli olduğu halde başka bir kadınla kaçamak yaptığı ortaya çıkan McGregor panik olup, yanındaki sarışın kız arkadaşını bırakıp kaçması ise görenleri şaşırttı. Büyük panik yaşayan kaleci ile gizemli kız arkadaşının daha sonra gazetecilerden kaçmak bir mağazaya girip, oradan alışveriş merkezinin içine geçtikleri öğrenildi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER