ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2013 Pazartesi 18:54

Mancini konuşuyor!

Mancini konuşuyor!

Şampiyonlar Ligi'nde yarın Kopenhag ile karşılaşacak olan Galatasaray'da teknik direktör Mancini ve savunma oyuncusu Chedjou basın toplantısı düzenliyor.


Galatasaray'ın teknik direktörü Mancini Eray İşcan için, "Genç bir oyuncumuz tecrübesi yok ama biz oyuncumuza güveniyoruz." dedi.

Restorantta karşılaşmışlar ama Kopenhag'ın hocası imza almakta pek başarılı olamamış?

Zorlu gruplardaydık malesefe eleyemedik. Bu takımın başına geçtikten sonra Real Madrid maçının ardından gzüel sonuçlar aldık beklenditlerim çok yüksek. İki güzel sonucun üzerine iyi sonuçlara devam etmek istiyoruz.

Muslera'nın kadroda olmayışı için Mancini'nin düşünceleri!

Muslera için zor bir durum baş çok büyük bir risk almamak için biz takıma alma gerekliliği görmüyoruz. Biz bir risk alırsak 5-10 dakika sonra oyundan çıkmak zorunda kalabilir.

Chedjou'ya oynacak mısın? diye soruldu. Tecrübeli isim, "Henüz tam iyi ve hazır değilim ama teknik direktörümüz kara verecek oynayıp oynamayacağımıza" dedi.Sistemde bir değişiklik olacak mı?

Sneijder önemli bir oyuncu onun yokluğunu hissedebiliriz ama onun yerine oynayacak oyuncularımız var yarın karar vereceğiz.

Sezon başında beri kolay pozisyon veriliyor. Bunun sebebi savunma mı orta saha mı?

Yeni bir hocayla yeni bir taktik deniyoruz bu da bizi etkiliyebiliyor. Biz elimizden geleni yapmaya deniyoruz sahada hocamızın taktiklerini en iyi şekilde uygulamaya çalışıyoruz.

Beraberlik yeterli mi? Kadroda bir sürpriz olacak mı?

Biz bu maçı almak için buradayız: İstanbul'a bakarsak buradaki maç daha zor geçecek. Biz iyi bir şekilde oynarsak iyi bir maç çıkartırsak 1 puanda olur.

 

SAYFA SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER