ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 16:15

Malğaç, Beşiktaş Kongre Üyesi Oldu

Malğaç, Beşiktaş Kongre Üyesi Oldu


Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde faaliyet gösteren Beşiktaş Taraftarlar Derneği üyesi olan Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç kongre üyeliğine kabul edildi. Yıldıray Malğaç’a kongre üyelik kartını Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik teslim etti.

Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç bir süre önce Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği aracılığı ile Beşiktaş Spor Kulübü'ne kongre üyesi olabilmek için başvuruda bulundu. Kaymakam Malğaç’ın başvurusu onaylandı ve kongre üyeliğine kabul edildi. Kısa sürede kongre üyelik kartı Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftarlar Derneği’ne ulaştı. Dernek binasında düzenlenen sade bir törenle kongre üyelik kartını Dernek Başkanı Tarkan Adik’in elinden alan Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç’ın mutlu olduğu gözlendi.

Kdz. Ereğli İlçesi Beşiktaş Taraftarlar Derneği bu yıl kongre üyeliği için Ereğli olarak büyük hedef koyduklarını ve 100 taraftarın kongre üyeliğine kabul edildiğini söyledi. Adik, "Alaplı Kaymakamı Sayın Yıldıray Malğaç’a kongre üyelik kartını teslim ettik. Aramıza hoşgeldi. Bu sene kongre üyeliğimzde Ereğli Derneği olarak büyük bir hedef koymuştuk. Bu hedefe emin adımlarla ilerledik ve gerçekleştirdik. 100’e yakın kongre üyesi yaptık. Bu kongre üyelerine Alaplı Kaymakamı Yıldıray Bey’de dâhil oldu. Bundan sonra ki dönemlerde kongre üyeliği çalışamalarımız devam edecektir." diye konuştu.

"DOĞRU SPOR, TEMİZ SPOR VE GÜZEL SPORDAN YANAYIZ"

Resmi olarak Beşiktaş Spor kulübünün kongre üyesi olan Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç ise Kdz. Ereğli İlçesi Beşiktaş Taraftarlar Derneği başarılı çalışmalarını takdir ettiğini söyleyerek ‘Doğru spor, temiz spor ve güzel spordan yanayız’ dedi. Kendi adına mutlu olduğunu belirten Malğaç, kongre üyeliğinin Beşiktaş camiası adına da hayırlı olmasını diledi.

Malğaç şöyle konuştu; "Tarkan Bey ve yönetim kurulu arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Gerçek bir spor taraftarı olarak güzel faaliyetlerde bulunuyorlar. Bunlardan biride gönül verdikleri ve denek faaliyetlerini yürüttükleri kulübün üyeliklerini arttırmak için çalışıyorlar. Bu alanda gerçekten doğru taraftarlık ruhunu oluşturmak için faaliyetlerde bulunuyorlar. Bizimde zaten yıllardır gönül verdiğimiz renklere Başkan Tarkan Adik’in bir talebi olunca diğer arkadaşlarla birlikte gerekli çalışmayı yaptılar ve üye olduk. Bu gün itibari ile kongre kartımızı da aldık. Kongre üyeliğimiz onaylanmış. Beşiktaşımızın ülkede ve dünyada başarılı olmasını temenni eden bir taraftarız. Doğru spor, temiz spor ve güzel spordan yanayız." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER