ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Şubat 2013 Pazar 21:02

Mainz'de Fenerbahçeliler Derneği kuruldu

Mainzde Fenerbahçeliler Derneği kuruldu

Fenerbahçeliler'i bir çatı altında toplayıp pozitif enerji oluşturmayı hedefleyen Mainz Fenerbahçeliler Derneği kuruluşunu ilan edip, çalışmalarına başladı.


Almanya'nın Mainz Kenti ve çevresinde yaşayan Fenerbahçeliler bir araya gelerek Mainz Fenerbahçeliler Derneği adıyla kurdukları derneklerini resmileştirip, çalışmalara başladı. Tuğra Restaurant'ta 60 üye ile kurulan Mainz Fenerbahçeliler Derneği Kurucu Yönetim Kurulunu seçerek Başkanlığa Halil Özdemir'i getirdi. İkinci Başkanlık görevini Veysel Kutlu yapacak. Tuğba Aydoğan Genel Sekreterlik, Bahri Mutlu ise Saymanlık görevini üstlendi. Genel Koordinatörlük işlerini Burhan Gökpınar, Denetleme Kurulu Mahmut Uyar ve Necmi Yaşar'dan oluşuyor. Gençlik Kolları sorumlusu ise Erdal Yılmaz.

HEDEF FENERBAHÇE'Yİ TANITMAK SEVDİRMEK
Mainz Fenerbahçeliler Derneği Kurucu Yönetim kurulu Genel Başkanı Halil Özdemir "Amacımız Mainz ve çevresindeki Fenerbahçeliler yanında Rheinland-Pfalz ve Saarland Eyaletleri'ndeki sarı- lacivertli taraftarlara ulaşmak. Fenerbahçeyi tanıtmak ve sevdirmek. Daha güçlü bir Fenerbahçe için bütün Fenerbahçelileri bize destek olmaya davet ediyoruz. "dedi. Özdemir, çalışmalara hızlı başlayıp, hep birlikte maçları izleyebilecek Fenerbahçe'ye yakışır bir lokal açacaklarını söyledi. Gecede 32. yaş gününü kutlayan Başkan Halil Özdemir'e, Mainzlı Fenerbahçeliler sarı-lacivertli ve fotoğrafının yer aldığı pasta yaptırıp sürpriz yaptılar.
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER