ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2014 Cumartesi 13:53

Mahmut Uslu'dan küfür iddiasına yalanlama!

Mahmut Usludan küfür iddiasına yalanlama!

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Ergin Ataman'a küfür ettiği iddiasını yalanladı.


Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Fenerbahçe Ülker'in Beko Basketbol Ligi'nde Galatasaray Liv Hospital'la oynadığı play-off final serisi 5. maçının ardından, sarı-kırmızılı takımın başantrenörü Ergin Ataman'a küfür ettiği iddiasını yalanladı.

Mahmut Uslu, sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, "Galatasaray Liv Hospital Başantrenörü Ergin Ataman'ın, dün oynanan final serisi 5. maçının ardından şahsım hakkında ortaya attığı iddiaların, gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur" ifadelerini kullandı.

''KENDİ RUH HALİNİN DIŞA YANSIMASI...''

"Yaşanmayan olayları yaşanmış zanneden Ataman'ın bu çirkin iftiralarının, kendi ruh halinin dışa yansıması" olduğunu aktaran Uslu, şu değerlendirmede bulundu:

"Bu tarz gerçek dışı söylemlerin pazartesi günü oynanacak 6. karşılaşma öncesinde, algı yaratma amaçlı olduğu herkesin malumudur. Bu çirkin iftira nedeniyle bu kişi hakkında gerekli hukuki işlemleri başlatacağımın ve savcılığa suç duyurusunda bulunacağımın bilinmesini istiyorum. Son olarak da Ataman'a naçizane tavsiyem, 30 metre mesafeden beni takip ederek halüsinasyon görmek yerine, sahaya bakıp takımını yönetmesidir."

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER