ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Eylül 2013 Salı 14:27

Mahmut Demir: Sağlık var, siyaset yok


Serbest güreşte Avrupa, dünya ve olimpiyat şampiyonlukları bulunan Mahmut Demir, geleceği ile ilgili konuları cevaplamak adına düzenlediği basın toplantısında, "Sağlık var, siyaset yok." dedi.

Amasya'da Suluova'daki bürosunda basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Mahmut Demir, "Bildiğiniz üzere bazı sağlık problemlerim nedeniyle yaklaşık 40 gündür Ankara’daydım. Ciddi bir tedavi sürecinden sonra çok şükür memleketime döndüm. Siz değerli dostlarımla beraberim." dedi.

Mutlu olduğunu ifade eden Demir, "Benim Ankara’da olduğum süreçte uzun yıllar mesai verdiğim Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Genel Kurulu yapıldı. Göreve gelen dostlarıma başarılar diliyorum. Allah yardımcıları olsun." diyerek şunları söyledi:

"Yeri gelmişken bir konuya da açıklık getirmek istiyorum. Geçtiğimiz hafta bir yerel gazetede Amasya’da belediye başkanı aday adayı olduğum yönünde bir haber çıkmış. Gerçi haberi yapan gazeteci kardeşimle görüştüm ama sizinle de paylaşmak istiyorum. Benim böyle bir düşüncem söz konusu değildir. Net bir dille ifade ediyorum ki aday değilim. Adaylık düşünen kardeşlerime de aracılığınızla başarılar diliyorum. Yolları açık olsun. Sağlık var, siyaset yok."
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER