ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Eylül 2013 Çarşamba 10:37

'Macaristan'a Terim gibi direktör lazım'

Macaristana Terim gibi direktör lazım

Terim, Macaristan manşetlerinde...Nemzeti Sport Gazetesi Milli Takımlarına Terim gibi Teknik Direktör lazım dedi ve taraftarlar, Macaristan Milli Takımı Teknik Direktörü Sandor Egervari'nin istifa


Terim, Macaristan manşetlerinde...Nemzeti Sport Gazetesi Milli Takımlarına Terim gibi Teknik Direktör lazım dedi ve taraftarlar, Macaristan Milli Takımı Teknik Direktörü Sandor Egervari'nin istifa etmesini beklediğini yazdı.

2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde Macaristan, sahasında Estonya'yı 5-1 yendi.
 
Estonya maçında ''oynadığınız kadar tezahürat ederiz'' pankartı açarak tepkilerini gösteren taraftarlar, Macaristan Milli Takımı Teknik Direktörü Sandor Egervari'nin istifa etmesini bekledi.
 
Teknik direktör Sandor, yaptığı açıklamada, yönetimden kendisine istifa etmesine yönelik bir çağrının yapılmadığını ve bu durumda görevine devam edeceğini belirterek, "bir maç kaybetmenin tüm savaşı kaybetmek" anlamına gelmediğini söyledi.
 
D Grubu'nda Macaristan, 22 puanlı Hollanda'nın ardından 14 puanla ikinci sırada yer alıyor.
 
"TERİM GİBİ TEKNİK DİREKTÖR GEREKİR"
 
Macaristan'ın Nemzeti Sport gazetesi ''Türkler Bükreş'te galibiyet nasıl elde edilir onu gösterdi'' başlığını atarken spor analizcileri Fatih Terim'in performansını övdü. Spor yazarları, "Macaristan'a Terim gibi teknik direktör gerekir" yorumlarını kullandılar.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER