ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Ocak 2013 Cuma 10:55

Liverpoollular Quaresma ile alay etti!

Liverpoollular Quaresma ile alay etti!

İngiltere'de hatırı sayılmayan yayınlarda dahi olsa 'Ricardo Quaresma - Liverpool' haberlerinin çıkması KOP üyelerini çıldırtmaya yetti.


Beşiktaş ile yollarını ayırdıktan sonra kendisine yer bir kulüp araya Portekizli yıldız Ricardo Quaresma ile ilgilendiği iddia edilen Liverpool'da taraftarlar tepkili! İngiltere Premier League'de mücadele eden ve kadrosunda Real Madrid'den kiralık olarak milli oyuncumuz Nuri Şahin'i bulunduran Liverpool'un Ricardo Quaresma ile ilgilendiği haberleri taraftarlar arasında huzursuzluk yarattı. Merseyside ekibinin en büyük taraftar topluluğu olan KOP üyeleri kendilerine ait internet sitelerinde tartışmaya açtıkları 'Ricardo Quaresma konusunda ilginç yorumlar yaptı.

Yazılanların neredeyse tamamına yakını Quaresma'nın Liverpool için gerekli bir oyuncu olmadığı yönündeyken bazı taraftarlar ise dikkat çeken cümleler kurdu: -Sadece tatil için gelebilir. İspanya, Portekiz, İngiltere, İtalya ve son olarak Türkiye. Artık onun için çok geç.

-Teşekkürler, kalsın! Assaidi varken bir de ona gerek yok.

-Aldığı ücreti düşürüp geleceğini sanmıyorum. Zaten kulağa 'ikinci Joe Cole' gibi geliyor. Bence hayır gelmesin.

-Az önce Wikipedia sayfasını okudum. Wikipedia'da genelde insanlar için güzel şeyler yazar. Bu adam her takımından 'kırmızı kart' görmüş. Bence boş geçmeliyiz.

-2 yıl için 10 milyon euro! Çok büyük risk...

-Football Manager'da belki ancak gerçek hayatta üzgünüm...

(Sporx.com )

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER