ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Kasım 2014 Cuma 10:29

Liglerdeki maç programı belli oldu

Liglerdeki maç programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, Spor Toto 2. Lig'e 13., Spor Toto 3. Lig'e de 12. hafta maçlarıyla devam edilecek.


Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, Spor Toto 2. Lig'e 13., Spor Toto 3. Lig'e de 12. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'de haftanın programı şöyle:

 Spor Toto 2. Lig

Kırmızı Grup

-----------------

16 Kasım Pazar:

13.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

13.00 Pazarspor-Gümüşhanespor (Arhavi)

13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Kırklarelispor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Bandırmaspor-Kahramanmaraşspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Kocaeli Birlikspor-Hatayspor (İsmetpaşa)

13.30 BUGSAŞ Spor-Gölbaşıspor (Ankara OSTİM)

13.30 Altay-Sarıyer (İzmir Atatürk)

13.30 MKE Ankaragücü-Göztepe (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Tepecikspor-İnegölspor (Tepecik)



Beyaz Grup

----------------

15 Kasım Cumartesi:

13.00 Ofspor-Konya Anadolu Selçukspor (Of)

13.30 Fethiyespor-Hacettepe (Fethiye)

13.30 Aydınspor 1923-Yeni Malatyaspor (Adnan Menderes)

13.30 Centone Karagümrük-Tarsus İdmanyurdu (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Pendikspor-Ümraniyespor (Pendik)

13.30 Körfez İskenderunspor-1461 Trabzon (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Bayrampaşa-Turgutluspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Menemen Belediyespor-Kartalspor (Menemen)

13.30 Keçiörengücü-Tokatspor (Ankara Aktepe)



- Spor Toto 3. Lig

1. Grup

----------

16 Kasım Pazar:

13.00 Batman Petrolspor-Darıca Gençlerbirliği (Batman 16 Mayıs)

13.30 Kırıkhanspor-Manavgatspor (Kırıkhan)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Adliyespor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Kızılcabölükspor-Çatalcaspor (Tavas)

13.30 Tire 1922-İstanbulspor (Tire 4 Eylül)

13.30 Çorum Belediyespor-TUTAP Şekerspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Bursa Nilüferspor-Tuzlaspor (Nilüfer)



17 Kasım Pazartesi:

13.00 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Niğde Belediyespor (Akçaabat Fatih)


2. Grup

----------

16 Kasım Pazar:

12.30 Arsinspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Arsin)

13.00 Erzincan Refahiyespor-Yeni Diyarbakır (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Dardanelspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.30 68 Yeni Aksarayspor-Gölcükspor (Dağılgan)

13.30 Çankırıspor-Eyüpspor (Ilgaz)

13.30 Derincespor-Payas Belediyespor 1975 (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.30 Kemer Tekirovaspor-Halide Edip Adıvarspor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Çine Madranspor (Sancaktepe Belediye)

13.30 Maltepespor-Yeşil Bursa (Maltepe Hasan Polat)


3. Grup

----------

16 Kasım Pazar:

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Van Atatürk)

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Ankara Demirspor (Bayburt Genç Osman)

13.30 İstanbul Güngörenspor-Silivrispor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Beylerbeyi-Ayvalıkgücü Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 Orhangazispor-Anadolu Üsküdar 1908 (Orhangazi)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

13.30 Bergama Belediyespor-Sandıklıspor (Bergama 14 Eylül)

13.30 Sakaryaspor-Erzin Belediyespor (Sakarya Atatürk)

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Terim'den yoğun motivasyon!

SONRAKİ HABER

Beşiktaş'ın toplantısı yarın