ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2013 Çarşamba 13:41

Lig TV'den büyük gaf

Lig TVden büyük gaf

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında İstanbul'da oynanan maçla ilgili tartışmalar sürerken yayıncı kuruluş Lig TV, yeni bir tartışma yarattı.


Lig TV, Fenerbahçe-Trabzonspor maçının öncesinde yaşananları ekrana getirirken büyük bir gafa imza attı. Bordo mavili ekibin İstanbul'a gelişi, karşılanması ve taraftarların görüntülerini yayınlayan Lig TV'de, takımın kamp yaptığı otelin önündeki taraftarlar da ekrana getirildi. Bordo mavili taraftarların, "Biz dar sokaklarında, dinmeyen yağmurunda" sözleriyle başlayan tezahüratlarını yayınlayan Lig TV, ekrana "Bizans sokaklarında" yazısı koydu.
 
Taraftarlar, tezahüratın sözlerinin ekranlara yanlış şekilde getirilmesini, tepkiyle karşıladılar. Sosyal medyada ve haberin yayınlandığı yerel internet sitelerinde, "Bilinç altlarındaki sözlerin dışa vurumu", "Bizi yıllardır böyle dışlıyorlar ama asıl Bizans oyunlarına başvuranlar kendileri" yorumunda bulunuldu. Bu arada bazı taraftarlar ise, "Tezahüratı bilmeyenler bu şekilde anlayabilir. Olayı büyütmeye gerek yok" dediler.
 
 
 
 
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER