ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 17:06

Leandro atağı

Leandro atağı


Beşiktaş, yeni sezon transfer çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Sportif direktörlük görevine getirildikten sonra harekete geçen Önder Özen, Güney Amerika seferinde birçok oyuncu ile bir araya geliyor. İlk olarak Kolombiya'nın başkenti Bogota'da Millonarios'ta forma giyen Fredy Montero ve menajeri ile buluşan fakat ortaya çıkan 4 milyon dolarlık rakam üzerine çark eden Önder Özen, rotasını Brezilya'ya çevirdi. Özen; Sao Paulo'da F.Bahçe'nin eski oyuncusu Edu'nun yanı sıra eski teknik direktörü Arthur Zico ile bir araya geldi. 
 
PALMEİRAS RAKAMI ARTIRMAK İSTİYOR
 
Burada yapılan görüşmede sportif direktör Özen, her iki eski dostundan da Leandro'yla ilgili olumlu şeyler duyunca rotasını bir anda 1993 doğumlu genç yıldıza çevirdi. Aralık ayında sözleşmesi bitecek futbolcu için Palmeiras'tan randevu isteyen Önder Özen'in aklında 3 milyon dolar civarında bir rakam olduğu öğrenildi. Palmeiras'ın alt kümede olması siyah-beyazlıları heyecanlandırırken, Palmeiras'ın ise genç oyuncu için daha yüksek bir rakam talep edeceği vurgulandı. Leandro için başkan Orman'ın da olumlu görüş bildirdiği belirtildi. 
 
EDU, MOLEDO'YU ÖNERDİ 
 
Sportif Direktör Önder Özen, önceki gün Bogota'dan Sao Paulo'ya geçti. Özen, burada F.Bahçe'nin eski oyuncularından Edu ile bir araya geldi. Sao Paulo'ya dönen 35 yaşındaki Lucio'nun durumu hakkında bilgi alan Özen, daha sonra menajerler tarafından kendisine önerilen Alex Silva hakkında araştırma yaptı. Edu, vatandaşı için müzmin sakat yorumunda bulunurken, Özen'e Moledo'yu önerdi. Daha önce F.Bahçe'nin de gündemine gelen Moledo için Özen'in, İnternacional'le görüşmek için randevulaştığı bildirildi.
 
(Fotomaç)
 
KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER