ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ağustos 2013 Perşembe 10:20

Lazio Başkanı: "Galatasaray aynayla pazarlık yapmış"

Lazio Başkanı: "Galatasaray aynayla pazarlık yapmış"

Lazio Başkanı Claudio Lotito, Burak Yılmaz transferine ilişkin konuştu.


Galatasaray'ın yıldız golcüsü Burak Yılmaz'ın peşinde olan Lazio ile sarı-kırmızılı yöneticilerin Roma'da yaptığı görüşmenin yankıları sürüyor. Galatasaray cephesinden gelen anlaşmanın olmadığı yönündeki açıklamaların ardından Lazio Başkanı Claudio Lotito'dan ilginç bir açıklama geldi. Lotito, Burak Yılmaz için herhangi bir görüşme yapmadıklarını söyledi.

 Lazio'nun forvet arayışında olduğunu doğrulayan Lotito; "Eğer Türk yöneticilerle bir görüşme olduysa, ben bilmiyorum. Santrafor arıyor muyuz? Evet her zaman. Lazio'nun transfer çalışmaları bütün sene, günde 24 saat devam eder." şeklinde konuştu.

 Galatasaray ile yapılan Burak Yılmaz pazarlığında 5 milyon euroluk fark olduğu iddialarını yanıtlayan Lotito; "Galatasaray, 5 milyonluk fark olduğunu mu söylüyor? O halde, onlar aynayla pazarlık yapmışlar. Biz herhangi bir teklif yapmadık." ifadelerini kullandı.

 Lazio'nun yeterince geniş bir kadroya sahip olduğunu ifade eden Lotito; "Hiç kimseyle herhangi bir görüşme ayarlamadım. Lazio transferde taraftarlar ve medya tarafından yönlendirilmeye asla izin vermez. Şu anda zaten çok geniş bir kadroya sahibiz." şeklinde konuştu.

(Fotospor)

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER