ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Eylül 2013 Pazartesi 13:48

Kupada 2. tur maçları yarın başlıyor

Kupada 2. tur maçları yarın başlıyor

"Ziraat Türkiye Kupası Türkiye'yi Kucaklıyor" sloganı ile bu yıl 52.'si düzenlenen Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. Tur Müsabakaları yarın oynanacak karşılaşmalarla başlıyor.


Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur'unda; 1. Tur'dan yükselen 40, Spor Toto 2. Lig'de mücadele eden 36, PTT 1. Lig'de mücadele eden 19 ve Spor Toto Süper Lig'de Avrupa Kupaları'na katılmayan 13 takım mücadele edecek. 2. Tur maçları sorunda rakiplerini eleyen 54 takım, 3. Tur'a yükselmeye hak kazanacak.
 
24-25-26 Eylül tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:
 
24 Eylül Salı
 
20.30 GÖZTEPE A.Ş. - ALTINORDU A.Ş.
 
20.30 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR - KOCAELİSPOR
 
18.00 GAZİANTEPSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
 
15.00 HACETTEPE SPOR - YENİ MALATYASPOR
 
15.00 ORHANGAZİSPOR - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
 
15.00 KARTALSPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
 
15.00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
 
15.00 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ - MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
 
14.00 1461 TRABZON - BEYLERBEYİSPOR
 
14.00 YENİ DİYARBAKIR SPOR - ALTAY
 
25 Eylül Çarşamba
 
20.30 FETHİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
 
20.30 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
 
20.30 ESKİŞEHİRSPOR - ÇIKSALIN SPOR
 
18.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR - EDİRNE SPOR GENÇLİK
 
18.00 KARŞIYAKA - OFSPOR
 
16.00 BOLUSPOR - BATMAN PETROLSPOR
 
15.00 TURGUTLUSPOR - KIRKLARELİSPOR
 
15.00 TOKATSPOR - UŞAK SPORTİF GENÇLİK SPOR
 
15.00 MENEMEN BELEDİYE SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
 
15.00 İNEGÖLSPOR - NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK
 
15.00 BERGAMA BELEDİYESPOR - BUGSAŞSPOR
 
15.00 MKE ANKARAGÜCÜ - KARAMAN BELEDİYESPOR
 
15.00 GAZİOSMANPAŞA - ALANYASPOR
 
15.00 DERİNCE BELEDİYESPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
 
15.00 BAYRAMPAŞA - YEŞİL KIRŞEHİR SPOR
 
15.00 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. - YEŞİL BURSA A.Ş.
 
15.00 KEÇİÖRENGÜCÜ - BANDIRMASPOR
 
15.00 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
 
15.00 PENDİKSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
 
15.00 OSMANİYE SPOR 2011 - HATAYSPOR
 
15.00 TEPECİKSPOR A.Ş. - SİLİVRİSPOR
 
15.00 ÇANKIRISPOR - ELAZIĞ BELEDİYESPOR
 
15.00 SARIYER - GENÇLERBİRLİĞİ
 
14.00 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
 
14.00 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR - ADANASPOR A.Ş.
 
14.00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - TOSYA BELEDİYE SPOR
 
14.00 Ş.URFASPOR - GİRESUNSPOR
 
13.00 BELEDİYE VANSPOR - MANİSASPOR
 
26 Eylül Perşembe
 
20.30 KAYSERİSPOR - PAZARSPOR
 
18.00 BUCASPOR - EYÜPSPOR
 
15.00 ARSİNSPOR - TORKU KONYASPOR
 
14.00 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ - GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER